یکشنبه, 31 شهریور 1398

 

اخبار تصویری_new

دکتر قرایی: از دو نماينده پرتلاش و تأثيرگذار كرمان و راور در مجلس تقاضا دارم به فوتبال راور نگاه ويژه تري داشته باشند چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 08 اسفند 1397 ساعت 22:30

ریاست هیئت فوتبال استان کرمان:

از دو نماينده پرتلاش و تأثيرگذار كرمان و راور در مجلس تقاضا دارم به فوتبال راور نگاه ويژه تري داشته باشند

 

ریاست هیئت فوتبال استان کرمان گفت: راور محروميت دارد و مي‌طلبد مسئولين این شهرستان خصوصا دو نماينده پرتلاش و تأثير گذار مردم كرمان و راور در مجلس، نگاه ويژه‌تري به فوتبال اين شهر داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ دكتر علی قرايي در جشنواره فرهنگي ورزشي هيئت فوتبال شهرستان راور، اظهار داشت: هيئت فوتبال استان به حهت محروميت زدايي و برقراري عدالت در حوزه منابع فوتبال در سراسر استان، پيشقدم شده و حتي جلسه‌اي با مجمع نمايندگان استان گذاشت كه با كمك و حمايت نمايندگان محترم كه دغدغه حوزه انتخاباتي شان را دارند، مديران ارشد شرکت صنايع ملي مس و شرکت گل گهر را مجاب كنند از بودجه ورزشي سال آينده شان، درصد ناچيزي را به امر تأسيس پايگاه‌هاي استعداديابي در شهرستان‌هاي محروم استان تخصيص بدهند.

وی ادامه داد: وقتي صحبت از محروميت در فوتبال مي‌شود ناخودآگاه ذهن‌ها به سمت جنوب و شرق استان مي‌رود، در صورتي كه راور هم محروميت دارد که اگر نگوييم بيشتر است، كمتر هم نيست و مي‌طلبد مسئولين خصوصا دو نماينده پرتلاش و تأثير گذار مردم كرمان و راور در مجلس، نگاه ويژه‌تري به فوتبال اين شهر داشته باشند.

دکتر قرایی با تاکید بر تمرکز هیئت فوتبال استان بر محرومیت‌زدایی در فوتبال تصریح کرد: انشاالله با مسئوليت پذيري همه عزيزان چراغي را كه هيئت فوتبال استان روشن كرده، همچنان روشن نگه دارند تا باعث رونق و توسعه فوتبال در سراسر استان شوند.

وی افزود: سفر آينده آقاي تاج ریاست محترم فدراسیون فوتبال به استان كرمان فرصت مغتنمي است تا در راستاي اين هدف، اين بنگاه‌هاي اقتصادي ما را همراهي كنند.

دكتر قرايي به پای کار آمدن خیرین ورزشی اشاره و عنوان کرد: از مسئولين شهر راور خصوصا امام جمعه محترم تقاضا دارم با ترويج فرهنگ خيرين ورزشي يار، به کمک ورزش بيايند و با احداث يك سالن ورزشي،كمك ويژه اي در جهت جلوگيري از آسيب هاي اجتماعي كنند.

وی اضافه کرد: جای تأسف دارد که فوتبال بانوان در راور، فعال نیست و

ما آمادگي داریم در زمينه راه اندازي تيم‌هاي فوتسال بانوان، همه چيز را به عهده بگيریم.

دكتر قرايي آموزش را پايه و اساس پيشرفت در فوتبال راور دانست و گفت: برگزاري كلاس‌هاي مربيگري و داوري در راور از واجبات است و آمادگي داریم در سال ٩٨ اين كلاسها را در اين شهرستان برگزار نمايیم.

 

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است