یکشنبه, 31 شهریور 1398

 

اخبار تصویری_new

دکتر قرایی: راه اندازي ليگ‌هاي شهرستاني مهمترين دستاورد هشت ماهه فوتبال استان است چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 07 اسفند 1397 ساعت 20:16

ریاست هیئت فوتبال استان کرمان:

راه اندازي ليگ‌هاي شهرستاني مهمترين دستاورد هشت ماهه فوتبال استان است

ریاست هیئت فوتبال استان کرمان گفت: راه اندازي ليگهاي شهرستاني مهمترين دستاورد هشت ماهه فعالیتِ دورِ جدیدِ مدیریتی هیئت فوتبال استان است كه به همت تلاش و پشتكار رؤساي سختكوش شهرستان‌ها رخ داده است و حتم دارم در آينده نزديك از دل همين مسابقات بازيكنان شايسته اي كشف و تقديم فوتبال استان می‌شود.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ دكتر علی قرايي در همايش پيشكسوتانِ فوتبال در شرق استان، ضمن تبريك ولادت باسعادت فاطمه الزهرا(س)،در جمع ورزشكاران و پيشكسوتان فوتبال شرق استان اظهار داشت: امروز افتخار مي‌كنم در خاكي پانهادم كه معدن استعدادهاي ناب فوتبالي است و تاريخ گواه اين موضوع است كه از اين خطه چه بازيكناني به فوتبال استان و كشور معرفي شده اند.

وی افزود: امروز عليرضا آرتا پرچمدار فوتبال استان در تيم ملي است و اگر به بم بزرگ نگاه ويژه‌اي شود تا مدت‌ها اين چشمه جوشان و خروشان فوتبال استان را بيمه مي‌كند و من اميدوارم بعد از طي چهارسال دوره مديريت جديد فوتبال اين اتفاق ميمون و مبارك بيفتد كه با حضور بازيكنان بومي، ديگر نياز نباشد بازيكن از استان‌هاي ديگر بگيريم.

دكتر قرايي همچنین روز زن را به شير زنان ايران اسلامي به خصوص مادران شهداء و بانوان فوتباليست استان و بم بزرگ، تبريك گفت و ادامه داد: امروز خوشحالم در جمع صميمي شما مردم خونگرم و باصفاي بم بزرگ بگويم، افتخار مي‌كنم به عنوان يك مرد، الگويم در زندگي كاري و فوتبالي ام سركار خانم جعفري است كه علي‌رغم همه شايستگي‌ها و پتانسيل‌هاي بالايي كه دارد و همه كشور غبطه ايشان را مي‌خورند ولي به خاطر تعصبي كه به خاك خود يعني بم دارد، چشم بر روي همه امكانات مادي ساير جاه‌ها بسته و عاشقانه هرچه دارد را به بانوان فوتبالي شهر خود آموزش مي‌دهد كه از اين بابت بنده از ايشان كمال تشكر و قدرداني دارم و امروز ميبينيم تيم فوتبال شهرداري بم در كنار تیم فوتبال بانوان سيرجان پرچمدار بلامنازع فوتبال كشور هستند.

وی اضافه کرد: در اين ٨ ماهي كه افتخار خادمي شما را دارم، فقط يك كلمه مي‌توانم بگويم ((شرمنده)) كه نتوانستم آنچه شايسته شما عزيزان است به جا بياورم.

دکتر قرایی با بیانِ این که شايد نتوانستيم از نظر مادي كمك حالتان باشيم اما تمام سعي خود را كرديم كه تغييري در نگاه فوتبال استان به وجود بياوريم، اظهار داشت: به همت همكاران پرتلاشم در هيئت فوتبال استان، رويكردمان را به توانمندسازي هيئت‌هاي فوتبال شهرستان‌ها معطوف كرديم و معتقديم اساس و پايه فوتبال استان، تقويت شهرستان‌هاست.

وی افزود: راه اندازي ليگ‌هاي شهرستاني مهمترين دستاورد هشت ماهه فوتبال استان است كه به همت تلاش و پشتكار رؤساي سختكوش شهرستان‌ها رخ داده است و همه اين عزيزان خصوصا شرق و جنوب استان با دست خالي كاري كردند كه در اين چندسال انجام نشده بود و حتم دارم در آينده نزديك از دل همين مسابقات بازيكنان شايسته اي كشف و تقديم فوتبال استان می‌شود.

دكتر قرايي در پایان گفت: جا دارد از تلاش‌هاي مديركل محترم ورزش و جوانان استان و مسئولين محلي به خصوص نماينده محترم مردم شرق استان در مجلس به دليل راه اندازي چمن فوتبال در نرماشير كه از واجبات بود، تقدير و تشكر می‌کنم.

 

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است