یکشنبه, 31 شهریور 1398

 

اخبار تصویری_new

دعوت ۸ بازیکن از استان کرمان به اردوی تیم ملی فوتسال بانوان چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 02 اسفند 1397 ساعت 19:16

نایب رئیس بانوان هیئت فوتبال استان کرمان از دعوتِ ۸ بازیکن از استان کرمان به اردوی تیم ملی فوتسال بانوان خبر داد.

مرضیه مومنی مقدم ضمن اعلام این خبر به پایگاه اطلاع رسانی هیئت فوتبال استان کرمان گفت: استان کرمان با داشتن دو نماینده در دور نهایی رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان نشان داد که همچون فوتبال در فوتسال هم، در بخش بانوان حرف های زیادی برای گفتن دارد.

وی افزود: فاطمه اعتدادی، هما آقایی، زهرا لطف ابادی، سهیلا رودسری، فاطمه ارژنگی، نجمه کریمی نسب، نرجس کریمی نسب و سحر زمانی از استان کرمان به اردوی تیم ملی فراخوانده شده اند.

مومنی مقدم اضافه کرد: امسال مسابقات فوتسال بانوان استان را برگزار کردیم که از سطح کیفی فوق العاده قابل قبولی برخوردار بود و نوید آینده درخشانی را برای فوتسال استان می داد.

وی ادامه داد: جا دارد از آقای دکتر قرایی به دلیل بهایی که به حوزه بانوان می دهند، تشکر ویژه ای داشته باشم چرا که این موضوع سبب شده تا فوتبال و فوتسال بانوان در استان کرمان، جانِ دوباره ای بگیرد.

مومنی مقدم در پایان گفت: در طول نه ماه گذشته در رده های سنی پایه نیز هم در بحث استعدادیابی و هم در بحثِ برگزاری مسابقات گام های محکمی برداشته ایم و برنامه های خوبی نیز برای افزایش توان مان در این حوزه تدوین کرده ایم.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است