سه شنبه, 25 تیر 1398

 

 

 


اخبار تصویری_new

دکترقرایی:خواستار برخورد قانونی با سردهندگان شعار بر علیه مردم کرمان هستیم چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 24 بهمن 1397 ساعت 21:51

ریاست هیئت فوتبال استان کرمان:

خواستار برخورد قانونی با سردهندگان شعار بر علیه مردم کرمان هستیم

 

ریاست هیئت فوتبال استان کرمان گفت: هرگونه بي احترامي به مردم غيور و ولايتمدار و شهيدپرور كرمان را محکوم كرد و خواستار برخورد محكم و قانوني با سببان اين امر شد.

دكتر علی قرايي، در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی هیئت فوتبال استان کرمان ضمن تمجيد از عملكرد تيم مس کرمان در بازي برابر نود ارومیه اظهار داشت: مراتب اعتراض خود را به فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ طي تماس هاي جداگانه اي اعلام كرده ام.

وی افزود: مردم ولايتمدار كرمان كه در تمامي عرصه ها خصوصا انقلاب و هشت سال دفاع مقدس پيشتاز بودند و افرادي همچون باهنر، هاشمي رفسنجاني و افتخار جهان اسلام سردار سليماني را در دامان خود پرورانيده و بيش از ٦٥٠٠ شهيد تقديم اين نظام نموده نبايد توسط تعدادي به سخره گرفته شوند.

ریاست هیئت فوتبال استان اضافه کرد: هرگونه بي احترامي به مردم غيور و ولايتمدار و شهيدپرور كرمان را محکوم كرد و خواستار برخورد محكم و قانوني با مسببان اين امر شد.

دکتر قرایی ادامه داد: تيم ها بايد ياد بگيرند هرگونه قدرت نمايي را در زمين مسابقه پياده كنند و نخواهند براي نتيجه گرفتن به هر اقدام نامتعارف و ناجوانمردانه دست بزنند.

وی در ادامه گفت: تيمي كه با نام شهدا قدم در راه اين فصل از مسابقات گذاشته و تا الان كوچكترين حاشيه اي از طرف تماشاگرانش بروز نداده نبايد اينجور مورد اهانت با اين شعارها قرار بگيرد.

دکتر قرایی افزود: يادمان نمي رود در بازي با سپاهان ٢٠ هزار نفر بازي را ديدند بدون كوچكترين حاشيه اي كه نشان از فرهنگ والا، ولايتمداري و وطن پرستي مردم كرمان دارد كه مي تواند يك الگويي براي ساير استان ها باشد.

وی در پایان گفت: در صورتي از طرف فدراسيون به اين اتفاق ترتيب اثر داده نشود از طرف نمايندگان كرمان در مجلس این موضوع را پيگيري خواهم كرد.

گفتنی است دكتر قرايي طي تماسي با جناب آقای مهدی تاج خواستار برخورد شديد با عاملان بازی عصر امروز شد.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است