سه شنبه, 25 تیر 1398

 

 

 


اخبار تصویری_new

دکتر قرایی: حضور دو نماینده از استان کرمان در بین چهار تیم پایانی رقابت‌های لیگِ برتر فوتسال بانوان ایران، نشان دهنده توان بالای این خطه است چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 24 بهمن 1397 ساعت 18:22

دکتر قرایی:

حضور دو نماینده از استان کرمان در بین چهار تیم پایانی رقابت‌های لیگِ برتر فوتسال بانوان ایران، نشان دهنده توان بالای این خطه است

 

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان گفت: حضور دو نماینده از استان کرمان در جمع چهار تیم پایانی رقابت‌های لیگِ برتر فوتسال بانوان ایران، نشان دهنده پتانسیل فوق‌العاده و توان بالای این خطه است.

به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ دكتر علی قرايي ضمن حضور در تمرينات تيم فوتسال بانوان مس رفسنجان اظهار داشت: خيلي خوشحالم امروز این توفيق نصيبم شد که خدمت شما بانوان قهرمان برسم و دقایقی تمرینات شما را از نزدیک ببینم.

وی افزود: شما تا همينجا هم كه رسيده‌اید براي ما قهرمان هستيد، روز اول هيچكس فكر نمي‌كرد يك پاي فينال، تيمِ شما باشد. اما خواستيد و به این مهم دست یافتید. پس خواستن توانستن است و همين الان هم اگر بخواهيد، مي‌توانيد قهرمان شويد.

دکتر قرایی با بیان این که همه با هم تیم مس رفسنجان حمایت می‌کنیم، بیان کرد: تيمي كه توانسته به تيم حفاري اهواز شش گل بزند، قطعا توانايي شكست نامي نو را در فينال با قدرت بيشتري دارد و من با توجه به شناختي كه از توانايي هاي شما دارم، حتم دارم جام را به استان كرمان حتما خواهيد آورد. شما تيمي يكدست و يكدل داريد كه كاملا توسط مس حمايت مي‌شود و همه دست به دست هم دادند كه قهرمان شويد.

وی ادامه داد: شما تيمي هستيد كه بهترين بازيكن ايران كه جز ده بازيكن برتر جهان است را در خدمت داريد و با هماهنگي و تعصبي كه داريد قطعا پيروز خواهيد شد.

دکتر قرایی با اشاره به حضور دو نماینده از استان کرمان در جمع چهار تیم‌ِ پایانی رقابت‌های لیگ برتر فوتسال عنوان کرد: جاي بسي خوشحالي است كه از چهار تيم حاضر در مرحله پاياني ليگ برتر فوتسال ايران، استان كرمان دو نماينده شايسته داشت و اميدواريم قهرماني از آن استان كرماني‌ها باشد.

وی اضافه کرد: اعتقاد دارم دختران كوير مس كرمان اگر كمي خود را بيشتر باور داشتند، مي‌توانستند بر تيم نامي نو غلبه كنند و يك فينال تمام كرماني را شاهد باشيم، با اين حال استان كرمان در بحث فوتبال و فوتسال بانوان در كشور بزرگي مي‌كند و بايد فدراسيون به اين مهم توجه بيشتري داشته باشد.

دکتر قرایی خطاب به بازیکنان و اعضا کادر فنی مس رفسنجان گفت: شما قهرمان شويد، ماهم در جشن برترين‌هاي استان در ٢٣ اسفند همراه با شما ضمن قدرداني از شما، در اين قهرماني با شما شادي مي‌كنيم.

ریاست هیئت فوتبال استان کرمان از زحمات مدیران صنايع مس خصوصا حاج آقا توحيدي در حمايت از ورزش تشكر كرد.

  

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است