چهارشنبه, 04 اردیبهشت 1398


 اخبار تصویری_new

دعوت ریاست هیئت فوتبال استان از جامعه فوتبال برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 21 بهمن 1397 ساعت 06:14

ریاست هیئت فوتبال استان کرمان با صدور پیامی، جامعه فوتبال استان را به حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن چهلمین بهار آزادی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ در متن پیام دکتر علی قرایی آمده است:

"چهل سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می‌گذرد. انقلابی که مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی بود، که در آن عده‌ای قلیل، با اعتقادی وسیع و راسخ، نیروهای کفر و باطل را شکست دادند و چشم قدرتمندان را خیره ساختند.

در حالی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی می‌داریم که کاروان انقلاب از سنگلاخ‌های عظیمی در مسیر حرکت خود عبور کرده و با اقتدار تمام بر مواضع اصلی و مکتبی خود، تأکید ورزیده است. بی تردید در ادامه نیز با الهام از ارواح مقدس شهدا و ایثارگران و با عنایات خداوند و تحت زعامت رهبر گرانقدرمان، موانع را رفع و نور امید را در دل محرومان جهان روشن خواهیم کرد.

ملت بیدار و هوشیار ایران اسلامی بار دیگر با حضور در راهپیمایی عظیم یوم‌الله ۲۲ بهمن، ضمن نمایش اتحاد ملی و انسجام اسلامی مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی کوبیده و نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب می‌کند.

جامعه فوتبال استان کرمان نیز، همگام با دیگر آحاد مردم خداجوی استان با حضور گسترده و یکپارچه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بار دیگر در نمایش عزم و اقتدار ایران اسلامی خالق صحنه‌های ایستادگی و دلدادگی مردم به اسلام، انقلاب و حمایت از ولایت فقیه خواهند بود.

 

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است