دوشنبه, 04 شهریور 1398

امام حسين (ع) فرموند:


«إِنّ حُبّنَا لَتُسَاقِطُ الذّنُوبَ كَمَا تُسَاقِطُ الرّيحُ الْوَرَقَ».


«محبّت ما اهل بيت سبب ريزش گناهان است،

چنان‏كه باد، برگ درختان را مى‏ريزد».

(حياة الامام الحسين، ج ۱ ص۱۵۶ )

اخبار تصویری_new

لیگ برتربانوان کشور/ صدرنشینی مقتدرانه شهرداری بم و پیروزی شهرداری سیرجان مقابل سپاهان چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 16 بهمن 1397 ساعت 17:57

با برگزاری هفته دهم لیگ برتر بانوان

صدرنشینی مقتدرانه شهرداری بم و پیروزی شهرداری سیرجان مقابل سپاهان

 

هفته دهم رقابت های لیگ برتر بانوان، ظهر امروز آغاز شد و طی آن تیم های حاضر در بازی ها به میدان رفتند. هفته ای که با برد مقتدرانه بمی ها دنبال شد تا این تیم باز هم به صدرنشینی خود ادامه دهد.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان کرمان، از ساعت 11 امروز بازی های هفته دهم لیگ برتر بانوان آغاز شد و 12 تیم حاضر در این بازی ها با یکدیگر روبرو شدند. بازی های که با نتایج به دست آمده در آن، تیم های صدرنشین و قعرنشین تکان نخوردند و بدین ترتیب دو تیم شهرداری بم و شهرداری یاسوج با پیروزی در بازی های این هفته و جمع امتیازات لازم همچنان در صدر ماندند. در قسمت پایینی جدول نیز دو تیم سپیدار قائمشهر و خلیج فارس شیراز همچنان به عنوان دو تیم پایینی لیگ محسوب می شوند.


* سپیدار قائمشهر 0 شهرداری بم 9

بمی ها که شانس فراوانی جهت قهرمانی در برای خود قائل هستند انواع و اقسام بردهای پرگل را در بازی های این فصل به ثبت رساندند. آنها در بازی برگزار شده در قائمشهر موفق شدند 9 بار دروازه سپیدار را باز کردند تا تعداد گل های زده خود را به رقم عجیب 58 گل برسانند. آنها با این سه امتیاز توانستند تعداد امتیازات خود را به عدد 30 برسانند اما در سوی دیگر اوضاع نامساعد سپیدار هچنان ادامه دار شد تا آنها تنها با 1 امتیاز در قعر جدول جا خوش کرده باشند. زهرا قنبری (5 گل)، منا حمودی، فاطمه گراییلی، زهرا سربالی و سمانه چهکندی گلزنان دیدار امروز بمی ها بروند.

 

* شهرداری سیرجان 2 سپاهان اصفهان 0

دومین تیم استان کرمانی بازی ها نیز امروز در دیدار برابر سپاهان به میدان رفت دیدار که در نهایت موفق به پیروزی در آن شد تا همچنان در کورس قهرمانی باشند. زهرا علیزاده و سهیلا نظام آبادی دو بازیکنی هستند که امروز برای شهرداری چی ها گلزنی کردند. آنها که بازی امروز را در خانه خود برگزار می کردند توانستند با برتری در این بازی بزرگ خود را 23 امتیازی کنند و در رده دوم جدول رده بندی قرار بگیرند. درطرف دیگر اما شکست بدموقع سپاهانی ها باعث شد تا آنها 19 امتیازی شوند و در رده پنجم جدول قرار بگیرند.

 

* پالایش گاز ایلام 1 ملوان بندرانزلی 0

نتیجه این بازی را نیز می توان یکی از نتایج غیرمنتظره بازی های این هفته دانست. ملوانی ها که پس از دو و نیم فصل انحلال کار را دوباره شروع کردند تا قبل از بازی های این هفته موفق شده بودند امتیازات خوبی جمع کنند. شاگردان مریم ایراندوست بازی امروز خود را در غرب ایران و در خانه حریف برگزار کردند. آنها هم اکنون 17 امتیاز را برای خود جمع کنند و بدین ترتیب در رده ششم جدول رده بندی قرار گرفتند. در سوی دیگر ایلامی ها برای گرفتن جایگاه ملوان در جدول نیاز به برتری در این بازی داشتند و در نهایت با تنها گل خود که توسط سمیه فیضی به ثمر رسید توانستند 18 امتیازی شوند و در رده پنجم جدول رده بندی قرار بگیرند.

 

* ذوب آهن اصفهان 1 همیاری ارومیه 0

ذوبی ها در بازی دهم و خانگی خود توانستند به برتری به موقعی برسند. آنها که از ابتدای لیگ توانستند با امتیازاتی که گرفتند از رقیب اصلی و همشهری خود یعنی سپاهان پیش بیفتند. سبزقباها با این برد 21 امتیازی شدند و در رده چهارم جدول قرار گرفت دیداری که سارا فیضی در آن توانست گل برتری تیمش را به ثمر برساند. در طرف دیگر همیاری ارومیه که تا قبل از این دیدار توانسته بود از 9 دیدار انجام شده 9 امتیاز به دست بیاورد بعد از بازی امروز نتوانست تعداد امتیازات خود را بیشتر کند تا در نهایت در جایگاه هشتم جدول رده بندی قرار بگیرد.

 

* پارس جنوبی بوشهر 0 راه یاب ملل مریوان 1

مریوانی ها از ابتدای بازی چشم به حضور میان مدعیان لیگ داشتند تاکنون توانستند سه امتیاز بازی امروز را به نفع خود کنند تا همچنان یکی از تیم های بالانشین جدول محسوب شود. زهرا فتاحی تنها گلزن دیدار امروز بود که توانست سه امتیاز شیرین برای تیم ش به دست بیاوردو ذوبی ها هم اکنون 20 امتیازی هستند و در رده چهارم جدول رده بندی و بالاتر از تیم سپاهان قرار دارند. پارس جنوبی نیز یکی از تیم های متوسط این فصل محسوب می شود. آنها در 10 بازی ابتدایی خود 9 امتیاز به دست بیاورند و هم اکنون در رده نهم جدول رده بندی قرار دارند.

 

* خلیج فارس شیراز 0 آذرخش تهران 0

آخرین بازی امروز نیز در شیراز برگزار شد و دیداری که دو تیم ناامید شیرازی و تهران در آن به میدان رفتند اما در نهایت نتوانستند به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل دست پیدا کنند. آذرخشی ها با این امتیاز توانستند 4 امتیازی شوند در رده دهم جدول خلیج فارسی ها نیز با 2 امتیاز در رده یازدهم قرار گرفتند.

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است