دوشنبه, 04 شهریور 1398

امام حسين (ع) فرموند:


«إِنّ حُبّنَا لَتُسَاقِطُ الذّنُوبَ كَمَا تُسَاقِطُ الرّيحُ الْوَرَقَ».


«محبّت ما اهل بيت سبب ريزش گناهان است،

چنان‏كه باد، برگ درختان را مى‏ريزد».

(حياة الامام الحسين، ج ۱ ص۱۵۶ )

اخبار تصویری_new

میرزا حسینی: دعوت پنج بازیکن از استان کرمان به تورنمنت زیر 15 سال چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 14 بهمن 1397 ساعت 19:42

رئیس کمیته جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال استان کرمان خبر داد:

دعوت پنج بازیکن از استان کرمان به تورنمنت زیر 15 سال منتخبین سراسر کشور

رئیس کمیته جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال استان کرمان دعوت پنج بازیکن از استان کرمان به تورنمنت زر 15 سال منتخبین سراسر کشور خبر داد.

ماشاا... میرزا حسینی ضمن اعلام این خبر به پایگاه اطلاع‌رسانی هیئت فوتبال استان کرمان گفت: تورنمنت زیر 15 سال منتخبین به تعداد 60 بازیکن از سراسر کشور از دیروز آغاز شده و تا 18 بهمن در مرکز ملی فوتبال ایران، استان تهران برگزار خواهد شد.

وی افزود: سجاد گل‌محمدی، امیرعلی محسنی، علیرضا عباس‌نژاد، محمدعلی دادخدازاده و حمیدرضا عرب‌زرندی از استان کرمان به این تورنمنت فراخوانده شده‌اند.

میرزاحسینی با بیان این که باید نگاه ویژه دکتر قرایی به فوتبال پایه و رده‌های سنی را ستود، تصریح کرد: استعدادیابی و پرورش استعدادها در سنین مختلف یکی از اهداف مهم و استراتژیک مدیریت هیئت فوتبال استان است و ما در این هیئت به دنبال توسعه استعدادیابی در تمامی رده های سنی خواهیم بود و گرفتن پنج میزبانی که همگی مربوط به رده‌های سنی پایه هستند، خاصل همین نگاه و توجه است.

وی ادامه داد: آقای امید گرامی به نمایندگی از کمیته جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال استان کرمان و علی‌محمد زحمتکشان هم به عنوان مربی استعدادیابی منطقه 9 در این تورنمنت حضور خواهد یافت.

میرزاحسینی کرمان را استانی با استعداد در فوتبال برشمرد و بیان کرد: با توجه به برنامه‌هایی که در کمیته جوانان و استعادایابی تدوین شده است و با توجه به اهمیتی که دکتر قرایی برای این حوزه قائل هستند، در آینده قطعا اخبار بهتری از فوتبال پایه منتشر خواهد شد.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است