دوشنبه, 04 شهریور 1398

امام حسين (ع) فرموند:


«إِنّ حُبّنَا لَتُسَاقِطُ الذّنُوبَ كَمَا تُسَاقِطُ الرّيحُ الْوَرَقَ».


«محبّت ما اهل بيت سبب ريزش گناهان است،

چنان‏كه باد، برگ درختان را مى‏ريزد».

(حياة الامام الحسين، ج ۱ ص۱۵۶ )

اخبار تصویری_new

دکتر قرایی: مردم سالاري ديني، استقلال و آزادي، مهمترين دستآوردهای انقلاب اسلامي هستند چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 14 بهمن 1397 ساعت 19:33

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان:

مردم سالاري ديني، استقلال و آزادي، مهمترين دستآوردهای انقلاب اسلامي هستند

 

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان گفت: در طول سالیان پس از انقلاب اسلامی ملت ما شاهد پیروزی‌ها و دستاوردهای خوبی از انقلاب بوده‌اند که مردم سالاري ديني، استقلال و آزادي، مهمترين دستآوردهای انقلاب اسلامي هستند.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ دكتر علی قرايي در آيين افتتاحييه مسابقات فوتسال بانوان استان در شهرستان زرند که با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین این شهر برگزار می شد، ضمن تبريك يوم الله دهه فجر و چهلمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي اظهار داشت: اينكه امروز شاهد هستیم، بانوان ما در امنيت كامل با حجاب اسلامي به مسابقه مي‌پردازند را مرهون خون شهدا و رهبري امام راحل هستيم و اين یکی از مهمترين دستآوردهای اين انقلاب مي باشد.

وی افزود: نگاه استبدادستيز امام راحل بايد سرلوحه كار ما قرار گيرد و با نگاه به ظرفيت‌هاي داخل كشور و ايستادن روي پاهاي خود، مشكلات كشور را حل و فصل نماييم.

دکتر قرایی با بیان اینکه روز تاریخی12 بهمن ، شروع دوره جدیدی در تاریخ جهان بود و آثار آن همچنان ادامه دارد، تصریح کرد: تمامي دشمنان اين نظام، مي‌گفتند خواب چهل سالگي انقلاب را بايد ببينيد اما اين كشور با تبعيت از وليِ امرِ خود، چهلمين سالگرد پيروزي را پشت سر گذاشت و حالا از جوانان ورزشكار با حضور خود در راهپيمايي ٢٢ بهمن بار ديگر ميثاق خود با شهداء، امام راحل و مقام معظم رهبري را به رخ همه جهانيان خواهند كشاند.

وی افزود: در طول سالیان پس از انقلاب اسلامی ملت ما شاهد پیروزی‌ها و دستاوردهای خوبی از انقلاب بوده‌اند که مردم سالاري ديني، استقلال و آزادي، مهمترين دستآوردهای انقلاب اسلامي هستند.

دكتر قرايي نتايج مطلوب دو نماينده فوتسال بانوان استان را در ليگ برتر را ستود و گفت: الحمدالله با نگاه دقيقي كه به فوتسال بانوان داشتيم مي‌بينيم فوتسال نیز، همانند فوتبال بانوان در كشور مي‌درخشد و پيروزي خوب مس رفسنجان بر تيم مدعي ملي حفاري نشان از قدرت فوتبال استان ما دارد و تیم دختران کویر مس کرمان نیز بازی خوبی برابر نامی‌نو ارائه داد.

وی در پایان بیان کرد: امیدواریم در فوتسال هم، مثلِ فوتبال انشاالله جام قهرماني ليگ برتر به اين استان تعلق گيرد.

گفتنی است رقابت های فوتسال بانوان استان کرمان در گروه الف با حضور شش تیم از امروز در شهرستان زرند آغاز شده است. دو تیم از این گروه به دور بعد صعود خواهند کرد. تیم های صعود کننده از گروه ب این رقابت ها مشخص شده اند.

 

 

 

 

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است