دوشنبه, 04 شهریور 1398

امام حسين (ع) فرموند:


«إِنّ حُبّنَا لَتُسَاقِطُ الذّنُوبَ كَمَا تُسَاقِطُ الرّيحُ الْوَرَقَ».


«محبّت ما اهل بيت سبب ريزش گناهان است،

چنان‏كه باد، برگ درختان را مى‏ريزد».

(حياة الامام الحسين، ج ۱ ص۱۵۶ )

اخبار تصویری_new

دکتر قرایی: مسابقاتِ استانیِ فوتبالِ بانوان، پس از چند سال تعطیلی فعال شده اند چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 04 بهمن 1397 ساعت 09:13

رئیس هیئت فوتبال استان:

مسابقاتِ استانیِ فوتبالِ بانوان، پس از چند سال تعطیلی فعال شده اند

 

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان گفت: مسابقاتِ استانیِ فوتبالِ بانوان، پس از چندین سال تعطیلی و وقفه، فعال شده اند و این.

مسابقات فوتسال نیز از آن دسته مسابقاتی است که دوباره با همت همکارانم در هیئت فوتبال استان وشهرهای بافت و زرند راه اندازی شده و دنبال می کنیم که این مسابقات در تک تکِ شهرستان های استان هم آغاز به کار خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ دکتر علی قرایی در آیین افتتاحیه مسابقات فوتسالذبانوان استان ضمن خوشامدگویی به همه حضار و تشکر از هیئت فوتبال بافت که میزبانی مسابقات فوتسال بانوان استان در گروه ب را تقبل کردند، و تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه اظهار داشت: تقارن این ایام را با مسابقات فوتسال بانوان استان به فال نیک میگیریم و انشاءالله که بتوانیم رهرو حضرت فاطمه (س) باشیم.

وی به سومین سفر خود در مدت ریاست خود در هیئت فوتبال استان به شهرستان بافت اشاره کرد و افزود: خوشحال هستم که امروز به واسطه برگزاری لیگ فوتسال بانوان به این شهرستان آمده ام، لیگی که سالهای سال بود جای خالی آن در فوتسال بانوان این استان احساس می شد و علیرغم همه مشکلاتی که برای اعزام تیم ها وجود داشت تیم ها بواسطه حمایت مسئولان به این مسابقات اعزام شدند که بنده از همه مدیران و مسئولان سپاسگزارم.

دکتر قرایی تأکید کرد: امیدواریم بتوانیم در مسیری که پیش رو داریم و آن بها دادن به ورزش بانوان به عنوان یکی از رشته های اصلی جامعه موفق باشیم.

وی با بیان اینکه از سرکار خانم مومنی نایب رئیس بانوان هیئت استان که دلسوزانه فعالیت دارند تشکر میکنم اظهار داشت: انشاءالله در این مسابقات شاهد رقابتی عادلانه و منصفانه و در نهایت پیشرفت فوتسال بانوان استان باشیم.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است