چهارشنبه, 04 اردیبهشت 1398


 اخبار تصویری_new

مسابقات فوتسال بزرگسالان بانوان استان کرمان برگزار می شود چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 30 دی 1397 ساعت 11:25

مسابقات فوتسال بانوان استان در رده سنی بزرگسالان با شرکت 14 تیم برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ مسابقات فوتسال بانوان در رده سنی بزرگسالان در دو گروه و با حضور 14 تیم برگزار خواهد شد. در گروه "الف" این رقابت ها، تیم های مس رفسنجان، هیئت فوتبال زرند، شهرداری کهنوج، پرند کرمان، شهرداری نجف شهر سیرجان، شادروان میرزایی رفسنجان و شهرداری بم حاضر هستند که رقابت هایشان هم به میزبانی شهرستان زرند برگزار خواهد شد.

در گروه "ب" این رقابت ها نیز که به میزبانی شهرستان بافت برگزار می شود، تیم های هیات فوتبال بافت، اختیاراباد کرمان، آژانس جنوبشرق کرمان، دانش آموختگان عنبرآباد، شهرداری بردسیر، مس خاتون آباد شهربابک و هیات فوتبال چترود به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت.

دوتیم از هرگروه به مرحله بعد صعود می کند و در مرحله نهایی چهار تیم صعود کننده به صورت دوره ای باهم بازی می‌کنند، قهرمان و نایب قهرمان به زیر گروه کشوری راه پیدا می کنند.

همچنین پنج تیم اول هرگروه که جمعا ده تیم می‌شوند سال آینده در مسابقات لیگ برتر بانوان شرکت می کنند.

دو تیم پایین جدول به اضافه تیم هایی که سال آینده در مسابقات استان شرکت خواهند کرد تیم های تشکیل دهنده لیگ دسته یک فوتبال استان می باشند.

این مسابقات در بهمن ماه و به میزبانی شهرستان های زرند و بافت برگزار خواهد شد.

گفتنی است این مسابقات از سوی دکتر قرایی ریاست هیئت فوتبال استان، با عنوان مسابقات گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نامگذاری شده است.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است