دوشنبه, 04 شهریور 1398

امام حسين (ع) فرموند:


«إِنّ حُبّنَا لَتُسَاقِطُ الذّنُوبَ كَمَا تُسَاقِطُ الرّيحُ الْوَرَقَ».


«محبّت ما اهل بيت سبب ريزش گناهان است،

چنان‏كه باد، برگ درختان را مى‏ريزد».

(حياة الامام الحسين، ج ۱ ص۱۵۶ )

اخبار تصویری_new

دکتر احمد حمزه:نگاه خاص دکتر قرایی به مناطق محروم را در بین مدیران استان ندیده و نشنیده بودم چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 27 دی 1397 ساعت 10:57

نماینده مردم شهرستان‌های کهنوج، منوجان، قلعه گنج، رودبار و فاریاب در مجلس:

نگاه خاص دکتر قرایی به مناطق محروم را در بین مدیران استان ندیده و نشنیده بودم

 

نماینده مردم شهرستان‌های کهنوج، منوجان، قلعه گنج، رودبار و فاریاب در مجلس شورای اسلامی گفت: از آقای دکتر قرایی به دلیل نگاه خاصی که به فوتبال در مناطق محروم دارند تشکر ویژه می‌کنم که من در بین مدیران استان چنین نگاهی را ندیده و نشنیده بودم و معتقدم بخشی از این نگاه به دلیل آن است که ایشان فرزند شهید هستند.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ دکتر احمد حمزه در خصوص فوتبال استان اظهار داشت: از آقای دکتر قرایی به دلیل نگاه خاصی که به فوتبال در مناطق محروم دارند تشکر ویژه می‌کنم که من در بین مدیران استان چنین نگاهی را ندیده و نشنیده بودم که بیایند و بگویند جنوب استان استحقاقش به مراتب بیش از این حرف‌هاست و استعدادها آن جاست و باید کاری کنیم که منابعی هم به سمت جنوب هدایت شود.

وی افزود: به آقای دکتر قرایی با این دیدگاه‌شان درود می‌گویم. وقتی فهمیدم که آقای دکتر قرایی فرزند شهید هستند برایم دلیل این دیگاه، مسجل شد که چرا چنین دیدگاهی در وجود شما هست و از یک فرزند شهید انتظارم این است که نگاهش عادلانه باشد و این نگاه عادلانه را ما در وجود شما دیدیم.

حمزه با بیان این که فوتبال ورزش عجیبی است، تصریح کرد: فوتبال تنها ورزشی است که تمام دنیا را تسخیر و مسحور کرده و جاذبه بی‌نظیری دارد و افراد را پای تلویزیون میخکوب می‌کند.

وی ادامه داد: فوتبال در دنیا به سمت حرفه‌ای شدن رفته و ما هم ادعای حرفه‌ای شدن داریم ولی رفتار ما مطابق با حرفه‌ای بودن نیست. در کشور ما باشگاه‌داری هنوز نهادینه نشده است که در نقاط دورافتاده کشور استعدادیابی آن طور که شایسته است، صورت بگیرد و حتی استعدادهای ناب ما را باشگاه‌های خارجی به راحتی جذب می‌کنند.

حمزه با اشاره به عدم همکاری بعضی از صاحبان معادن در جنوب در بحث‌های اجتماعی و ورزشی گفت: در منطقه جنوب، معادن فعال زیادی داریم که عده‌ای از این معادن، سود و منافع می‌برند ولی متاسفانه حاضر نیستند در هیچ بحث اجتماعی‌ای مشارکت کنند. نمونه‌اش در شهرستان فاریابِ ما چندین معدن کرومیت وجود دارد که بنا به قانون باید بیایند و بخشی از درآمدشان را در بحث اجتماعی هزینه کنند که هیچ فعالیتی نمی‌کنند.

این نماینده مجلس اضافه کرد: در منوجان یک معدن بزرگ کرومیت هست که هیچ کمکی به فوتبال منوجان نمی‌کند یا در شهرستان کهنوج، معدن تیتانیوم است و با توجه به این که آغاز کارش است ولی می‌تواند از فوتبال ما حمایت کند. در قلعه گنج چند واحد صنعتی راه‌اندازی شده که اگر همین صنایع بیایند و به صورت مشترک در این شهرستان از فوتبال حمایت کنند، می‌توانند اثرگذار باشند.

حمزه با بیان این که منوجان در ورزش بانوان حرف های زیادی برای گفتن دارد، گفت: ورزش‌هایی که نیاز به قدرت و استقامت دارند، شرایط محیطی جنوب به گونه‌ای است که افراد می‌توانند در این ورزش‌ها خیلی خوب فعالیت کنند و انشاالله بتوانیم به سمتی رویم که منابع استان را کمی عادلانه‌تر توزیع کنیم.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است