دوشنبه, 04 شهریور 1398

امام حسين (ع) فرموند:


«إِنّ حُبّنَا لَتُسَاقِطُ الذّنُوبَ كَمَا تُسَاقِطُ الرّيحُ الْوَرَقَ».


«محبّت ما اهل بيت سبب ريزش گناهان است،

چنان‏كه باد، برگ درختان را مى‏ريزد».

(حياة الامام الحسين، ج ۱ ص۱۵۶ )

اخبار تصویری_new

برگزاری مسابقات رده بندی و فینال نوجوانان زیر 16سال استان کرمان چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 24 دی 1397 ساعت 17:02

برگزاری مسابقات رده بندی و فینال نوجوانان زیر 16سال استان کرمان

 

رئیس کمیته مسابقات هیئت فوتبال استان کرمان از برگزاری مسابقات رده بندی و فینال نوجوانان زیر 16سال این استان خبر داد.

منصور دامغانی در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع رسانی هیئت فوتبال استان کرمان ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: مسابقات فوتبال نوجوانان زیر 16 سال استان با شرکت 13 تیم از سراسر استان از روز چهارشنبه هفتم شهریور ماه به میزبانی شهرستان‌های زرند، زنگی‌آباد و شهربابک آغاز شد.

او افزود: در گروه "الف" این مسابقات تیم‌های مس شهربابک، تکنیک کرمان، دانش‌آموختگان عنبرآباد و آبی‌پوشان سیرجان حضور داشند که میزبان این گروه شهرستان شهربابک بود.

دامغانی ادامه داد: هیئت فوتبال زنگی‌آباد، شاهین کرمان، فرهنگیان عنبرآباد، شادروان میرزایی رفسنجان و سرخابی کرمان حاضرین در گروه "ب" این مسابقات بودند و میزبان این گروه هم شهرستان زنگی‌آباد بود.

او اضافه کرد: در گروه "ج" هم تیم‌های ذغالشویی زرند، علوم پزشکی کرمان، سرخابی بم و گام اول سیرجان بودند که میزبان این گروه هم شهرستان زرند بود.

دامغانی تصریح کرد: رقابت‌های گروه "ب" از دهم شهریور آغاز شد. از هر گروه دو تیم به دور بعد صعود کردند که تیم‌های سرخابی کرمان، ذغالشویی زرند، گام اول سیرجان، فرهنگیان عنبرآباد، مس شهربابک و دانش‌آموختگان عنبرآباد به مرحله دوم راه یافتند.

او افزود: این تیم‌ها از 19 مهر با یکدیگر به صورت رفت‌وبرگشتی به رقابت پرداختند که دو تیم به فینال و دو تیم هم به رده بندی رسیدند.

دامغانی ادامه داد: سرخابی کرمان و فرهنگیان عنبرآباد در رده‌بندی در ورزشگاه سلیمی‌کیا با یکدیگر مسابقه خواهند داد و بعد از آن از ساعت 14 در همان ورزشگاه تیم‌های مس شهربابک و گام اول سیرجان در بازی فینال رودر روی هم قرار می‌گیرند.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است