یکشنبه, 03 شهریور 1398

امام حسين (ع) فرموند:


«إِنّ حُبّنَا لَتُسَاقِطُ الذّنُوبَ كَمَا تُسَاقِطُ الرّيحُ الْوَرَقَ».


«محبّت ما اهل بيت سبب ريزش گناهان است،

چنان‏كه باد، برگ درختان را مى‏ريزد».

(حياة الامام الحسين، ج ۱ ص۱۵۶ )

اخبار تصویری_new

برگزاری اردوی استعدادیابی منطقه 9 کشور در شهر عنبرآباد چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 24 دی 1397 ساعت 13:24

برگزاری اردوی استعدادیابی منطقه 9 کشور در شهر عنبرآباد

 

رئیس کمیته جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال استان کرمان از برگزاری نهمین اردوی استعدادیابی منطقه 9 کشور به میزبانی شهرستان عنبرآباد خبر داد.

ماشاا... میرزاحسینی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی هیئت فوتبال استان کرمان ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: شهرستان عنبرآباد میزبان تیم استعدادیابی منطقه 9 کشور در رده سنی زیر 14 سال از تاریخ 25 تا 28 دی ماه است.

او ادامه داد:طرح ملی فراگیر استعدادیابی کشور از بهمن ماه سال گذشته آغاز شده و کشور به 9 منطقه تقسیم شد که کرمان، کیش، هرمزگان و سیستان بلوچستان در منطقه 9 قرار گرفتند.

میرزاحسینی با بیان این که مربیان استعدادیابی منطقه 9کشور علی محمد زحمتکشان و یاشا خلیلی هستند، تصریح کرد: علی حاج اکبری بازیکن اسبق تیم ملی و استقلال تهران که از مربیان ارزنده هستند، به عنوان سر استعدادیاب در مجموعه استعدادیاب های منطقه 9 حضور دارند و مسلم خداترس هم به عنوان سرپرست هم در این اردو به عنوان سرپرست حاضر است.

او افزود: اردو اول در کرمان، اردو دوم در جیرفت، اردو سوم در زرند، اردو چهارم در ریگان و بم، اردو پنجم در مشهد بود و اردو ششم در منوجان، اردو هفتم هم به میزبانی جیرفت، اردو هشتم در کرمان و اردو نهم در فاریاب برگزار شد.

میرزاحسینی با بیان این که بازیکنان متولد دی ماه 82 به بعد می‌توانند در این تست شرکت کنند، گفت: بعد از گذشت مدتی و پس از برگزاری چند اردو، هر 9 منطقه به صورت تورومنت مسابقه خواهند داد که از بین تمام بازیکنان این 9 منطقه برای تیم‌های ملی نونهالان، پشتوانه نوجوانان و رده‌های سنی جوانان استعدادیابی صورت خواهد گرفت که بنا به اعلام کمیته جوانان و استعدادیابی فدراسیون فوتبال تورومنت مذکور در اردیبهشت به میزبانی مشهد برگزار می شود.

او اضافه کرد: 25نفر از قبل انتخاب شده اند که هرماه، 3روز باید در یکی از شهرستان ها تمرین کنند و نتیجه این تمرینات هم به فدراسیون اعلام می شود.

میرزاحسینی با اشاره به این موضوع که هرماه 3روز این تمرینات برای استعدادیابی باید برگزار شود، بیان کرد: در این اردوها به مناطق مختلف استان و شهرهای صاحب فوتبال می‌رویم که بازیکنان را به اردوها دعوت کنیم و استعدادها را کشف کنیم.

رئیس کمیته استعدادیابی و جوانان هیئت فوتبال استان کرمان با تشکر از حمایت های هیئت فوتبال استان و توجه دکتر قرایی به فوتبال پایه گفت: در رویکرد مدیریتی هیئت فوتبال استان فوتبال پایه از اولویت های اصلی کار است و اقدامات خوب دیگری نیز انجام شده که اطلاع رسانی خواهد شد و جا دارد از آقایان زحمتکشان، حاج اکبری، گرامی، خداترس، خلیلی، اخلاقی و اکبرآبادی سپاس ویژه داشته باشم.

میرزاحسینی در پایان افزود: تاکنون در منطقه 9 طرح ملی فراگیر استعدادیابی کشور به همت هیئت فوتبال استان کرمان نه اردو برگزار شده است، که این اردو هم دهمین اردو خواهد بود.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است