دوشنبه, 04 شهریور 1398

امام حسين (ع) فرموند:


«إِنّ حُبّنَا لَتُسَاقِطُ الذّنُوبَ كَمَا تُسَاقِطُ الرّيحُ الْوَرَقَ».


«محبّت ما اهل بيت سبب ريزش گناهان است،

چنان‏كه باد، برگ درختان را مى‏ريزد».

(حياة الامام الحسين، ج ۱ ص۱۵۶ )

اخبار تصویری_new

اصفهانیان: دکتر قرایی خالصانه برای ارتقاء فوتبال استان کرمان تلاش و کوشش می‌کند چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 23 دی 1397 ساعت 08:51

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال:

دکتر قرایی خالصانه برای ارتقاء فوتبال استان کرمان تلاش و کوشش می‌کند

 

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: آقای دکتر قرایی همیشه در فوتبال استان کرمان خالصانه کار و از آن دفاع می کنند وبرای ارتقاء سطح آن تلاش می‌کنند که امیدوارم ارتباطات ما افزایش پیدا کند و برای توسعه فوتبال استان کرمان و همچنین کشور در کنار هم تلاش کنیم.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ فریدون اصفهانیان در آیین آغازین دوره آموزشی توجیهی قوانین داوری فوتبال ضمن تقدیر از حضار خصوصا ریاست هیئت فوتبال استان کرمان و آقای کهوری و همه عزیزانی که در هیئت فوتبال استان صادقانه تلاش می‌کنند، اظهار داشت: خوشحالم که در این جمع هستم و انشاءالله این کلاس که در حال برگزاری است برای توسعه داوری در کشور هم مفید باشد.

وی با بیان اینکه برای برپایی چنین کلاس هایی افراد بسیاری زحمت می کشند و شرایط سختی است تصریح کرد: از هیئت فوتبال استان کرمان که به آموزش داوران و مربیان اهمیت می دهند سپاسگزارم.

اصفهانیان یادآور شد: استان کرمان که 18 تیم در لیگ های مختلف کشور دارد طبیعی است که باید فوتبالش رشد بیشتری داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه ما همه سعی و تلاشمان این است که بتوانیم شرایط را فراهم کنیم که داورانی که شایسته و لایق هستند در جایگاه واقعی خودشان قرار بگیرند، گفت: باید از زحمات آقای دکتر قرایی تشکر کنم که همیشه در فوتبال استان خالصانه کار و از آن دفاع می کنند که امیدوارم ارتباطات ما افزایش پیدا کند و برای ارتقاء فوتبال استان و کشور در کنار هم تلاش کنیم.

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است