دوشنبه, 04 شهریور 1398

امام حسين (ع) فرموند:


«إِنّ حُبّنَا لَتُسَاقِطُ الذّنُوبَ كَمَا تُسَاقِطُ الرّيحُ الْوَرَقَ».


«محبّت ما اهل بيت سبب ريزش گناهان است،

چنان‏كه باد، برگ درختان را مى‏ريزد».

(حياة الامام الحسين، ج ۱ ص۱۵۶ )

اخبار تصویری_new

کهوری:دکتر قرایی در زمینه آموزش داوران، تمام درخواست‌های ما را اجابت کرده‌اند چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 22 دی 1397 ساعت 21:57

رئیس کمیته داوران هیئت فوتبال استان کرمان:

دکتر قرایی در زمینه آموزش داوران، تمام درخواست‌های ما را اجابت کرده‌اند

 

رئیس کمیته داوران هیئت فوتبال استان کرمان گفت: دکتر قرایی در مقام ریاست هیئت با وجدانی بیدار فعالیت می‌کنند و ما به عنوان کمیته داوران هیئت در زمینه آموزش داوران، هر خواسته‌ای که از ایشان داشته‌ایم، اجابت کرده‌اند و با کمال میل پذیرفته‌اند.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ علیرضا کهوری ضمن خیر مقدم ویژه به فریدون اصفهانیان ریاست کمیته داوران فدراسیون فوتبال کشور و دانیال مرادی مسئول توسعه داوری فدراسیون و تشکر از همه پیشکسوتان داوری، ناظران و داورانی که از جای جای استان بزرگ و پهناور دیار کریمان به دعوت هیئت فوتبال و کمیته داوران در این کارگاه آموزشی حضور پیدا کردند، اظهار داشت: به همه شما به جهت اینکه بار سنگین برگزاری مسابقات لیگ برتر استان و لیگ دسته یک بر دوش یکایک تان است وظیفه سنگینی دارید.

کهوری ادامه داد: از دکتر قرایی ریاست هیئت فوتبال استان کرمان تشکر می کنم که به حق در این مدت کوتاهی که من در داوری خدمت می‌کنم همراه با سایران دوستان از هیچ خواسته ما که از هیئت فوتبال استان داشتیم، کوتاهی نکردند و واقعا همراهی داشتند و ما چندین کلاسمان گذاشتیم و هر خواسته ای داشته ایم، ایشان اجابت کردند.

وی با بیان اینکه یکی از ارکان مهم یک هیئت بحث آموزش است ،اظهار داشت: ما هرخواسته ای که در این زمینه از دکتر قرایی داشتیم لطف کردند و برای برگزاری آن تلاش و برنامه ریزی شد.

کهوری افزود: گاهی اوقات خود آقای دکتر قرایی به دلیل دستی که بر آتش داوری داشته‌اند، برگزاری برخی کلاس ها را پیشنهاد دادند و خودشان برای ارتقا سطح کمی و کیفی واقعا تلاش می کنند که جا دارد از خودشان و سایر همکارانشان تشکر کنم.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است