دوشنبه, 04 شهریور 1398

امام حسين (ع) فرموند:


«إِنّ حُبّنَا لَتُسَاقِطُ الذّنُوبَ كَمَا تُسَاقِطُ الرّيحُ الْوَرَقَ».


«محبّت ما اهل بيت سبب ريزش گناهان است،

چنان‏كه باد، برگ درختان را مى‏ريزد».

(حياة الامام الحسين، ج ۱ ص۱۵۶ )

اخبار تصویری_new

نشست رئیس و اعضای هیئت فوتبال استان کرمان و رئیس و اعضای مجمع نمایندگان برگزار شد چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 22 دی 1397 ساعت 18:49

نشست رئیس و اعضای هیئت فوتبال استان کرمان و رئیس و اعضای مجمع نمایندگان استان کرمان برگزار شد

 

نشست رئیس و اعضای هیئت فوتبال استان و همچنین تمامی روسای هیئت‌های فوتبال در شهرستان‌ها با رئیس و اعضای مجمع نمایندگان استان کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ نشست رئیس و اعضای هیئت فوتبال استان کرمان و رئیس و اعضای مجمع نمایندگان استان کرمان ظهر امروز در شهر کرمان برگزار شد. در این جلسه دکتر قرایی ابتدا به بیان سخنانی پرداخت، سپس داگر رئیس کمیته آموزش و کمیته مالی در باب ضرورت آموزش صحبت کرد. حسین اوژند هم به نمایندگی از شهرستان‌های جنوبی سخن گفت و بعد از وی، امامعلی‌نژاد از فهرج به نمایندگی از شهرستان‌های شرقی استان، همچنین عباس جعفری به نمایندگی از شهرستان‌های زرند، کوهبنان و راور سخن گفتند. یاسر حاتمی نیز به نمایندگی از شهرستان‌های بافت، رابر و ارزوییه به ایراد سخنانی پرداخت. محسن سلاجقه نایب رئیس هیئت فوتبال استان کرمان نیز برای دقایقی صحبت کرد و بعد از اتمام سخنان فوتبالی‌ها تمام نمایندگان استان در مجلس که در جلسه حاضر بودند، به ایراد سخنانی پرداختند و همگی از پیشنهادات دکتر قرایی برای توسعه متوازن فوتبال حمایت کردند.

گفتنی است در پايان این جلسه مقرر گرديد مجمع نمايندگان استان در كنار هيئت فوتبال استان طي جلسه اي با مديران ارشد اين صنايع جلسه اي را در تهران برگزار كنند و اين مطالبه به حق را از آن‌ها به صورت جدي داسته باشند كه در بودجه سال آينده تعريف شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است