یکشنبه, 03 شهریور 1398

امام حسين (ع) فرموند:


«إِنّ حُبّنَا لَتُسَاقِطُ الذّنُوبَ كَمَا تُسَاقِطُ الرّيحُ الْوَرَقَ».


«محبّت ما اهل بيت سبب ريزش گناهان است،

چنان‏كه باد، برگ درختان را مى‏ريزد».

(حياة الامام الحسين، ج ۱ ص۱۵۶ )

اخبار تصویری_new

محمودی‌نیا:اقدامات دکتر قرایی و مجموعه هیئت فوتبال برای لیگ برتری شدن فضای فوتبال استان شایسته است چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 22 دی 1397 ساعت 12:32

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان:

اقدامات دکتر قرایی و مجموعه هیئت فوتبال استان برای لیگ برتری شدن فضای فوتبال استان شایسته است

 

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان گفت: اقداماتِ خوبِ دکتر قرایی با پای کار آوردن استاندار و همدل کردن باشگاه‌های استان در لیگ یک کشور برای لیگ برتری کردن فضای فوتبال استان شایسته است.

محمود محمودی‌نیا در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی هیئت فوتبال استان کرمان در حاشیه نشست مدیران باشگاه‌های استان با رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال اظهار داشت: قبل از هرچیز تشکر می‌کنم از جناب آقای دکتر قرایی، ریاست محترم هیئت فوتبال استان کرمان و همکاران‌شان بانی شدند که جلسه خوبی با آقای اصفهانیان داشته باشیم.

وی ادامه داد: مطالبه استان کرمان حضور حداقل یک تیم از این استان در لیگ برتر است که در حضور آقای اصفهانیان موضوع را تشریح کردم که واقعا استان کرمان یک برند فوتبالی است چه در فوتبال و فوتسال بانوان و چه در رده‌های سنی و پایه اقایان. از نظر کمیت و کیفیت در استان کرمان بالاترین تیم‌ها را در لیگ‌های برتر، دسته یک و دسته دو در کل کشور داریم.

محمودی‌نیا با تاکید بر استفاده کمیته داوران فدراسیون از داوران قوی تصریح کرد: این جلسه خوب منجر به این خواهد شد که در آینده و در بازی‌های حساسی که تیم‌های مس کرمان و گل‌گهر سیرجان و مس رفسنجان با حریفان دارند، کمیته داوران فدراسیون فوتبال از داورانی استفاده کند که داوران قوی و خوبی باشند.

وی افزود: در این جلسه هم مطالبه این بود که داوران باکیفیت و کاربلدی را داشته باشیم تا حداقل حقی از تیم‌های استان کرمان مخصوصا تیم‌های مس کرمان و گل‌گهر سیرجان که از گزینه‌های صعود به لیگ برتر هستند، ضایع نشود و ما در کمال آرامش و در مسیری درست و صحیح به حق‌مان برسیم و مطالبه استان کرمان که حضور نماینده‌ای از این استان در لیگ برتر فوتبال است، انشاا... با عملکرد صحیح داوران و کار فنی تیم‎‌ها محقق شود.

مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان کرمان با بیان اینکه در استان کرمان همواره بر اخلاق‌مداری تاکید شده است، بیان کرد: بعد از اقداماتِ خوبی که هیئت فوتبال استان برای لیگ برتری کردن فضای فوتبال استان برای باشگاه‌ها انجام داده بود و استاندار، معاون استاندار و سایر مسئولین را پای کار آوردند و باشگاه‌ها را همدل کردند، این ارتباط خوب با فدراسیون فوتبال هم با برگزاری چنین جلساتی می‌تواند کمک حال باشگاه‌ها باشد و تا بدون نگرانی بروند، کار فنی‌شان را انجام دهند.

وی اضافه کرد: با توجه به پتانسیل استان کرمان، حق این استان داشتن نماینده در لیگ برتر فوتبال کشور است و انشاالله با عملکرد خوب باشگاه‌ها در زمینه فنی و کار با کیفیت داوران محقق خواهد شد.

محمودی‌نیا در مورد عملکرد تیم مس رفسنجان نیز گفت: متاسفانه مس رفسنجان در نیم‌فصل اول آن انتظاری که داشتیم و جایگاهی که مد نظرمان بود را به دست نیاورد و تمام تلاش‌مان را در نیم‌فصل گذاشتیم برای ترمیم که انشاالله بتوانیم در نیم‌فصل دوم جبران کنیم و امتیازاتی را که از دست داده‌ایم، برگردانیم و به جایگاه شایسته‌ای در جدول لیگ دسته یک دست یابیم.

وی ادامه داد: بازی اول ما هم در نیم‌فصل دوم رقابت‌ها با قشقایی بود که بازی خیلی خوبی بود و با توجه به این که ما پنج یا شش مهره اصلی‌مان را نداشتیم، اما خوشبختانه با تلاش بچه‌ها و کادرفنی توانستیم سه امتیاز اول را دشت کنیم.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است