دوشنبه, 04 شهریور 1398

امام حسين (ع) فرموند:


«إِنّ حُبّنَا لَتُسَاقِطُ الذّنُوبَ كَمَا تُسَاقِطُ الرّيحُ الْوَرَقَ».


«محبّت ما اهل بيت سبب ريزش گناهان است،

چنان‏كه باد، برگ درختان را مى‏ريزد».

(حياة الامام الحسين، ج ۱ ص۱۵۶ )

اخبار تصویری_new

پیشکسوت فوتبال: دکتر قرایی در راستای تکریم پیشکسوتان قدم اساسی و بزرگی برداشته‌اند چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 20 دی 1397 ساعت 20:03

پیشکسوت فوتبال:

دکتر قرایی در راستای تکریم پیشکسوتان قدم اساسی و بزرگی برداشته‌اند

 

یک پیشکسوت فوتبال گفت: جای خالی انجمن پیشکسوتان فوتبال در ساختار فوتبال استان و حتی کشور حس می‌شد که اقای دکتر قرایی با حمایت از راه‌اندازی این انجمن، در راستای تکریم پیشکسوتان قدم اساسی و بزرگی برداشته‌اند.

اسماعیل قاسمی در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی هیئت فوتبال استان کرمان در حاشیه اولین جلسه مجمع موسسان انجمن پیشکسوتان فوتبال استان اظهار داشت: امروز جلسه بسیار خوبی داشتیم و این مجمعی که با حمایت آقای دکتر قرایی تشکیل شده، مطمئنا روزهای خوبی را برای پیشکسوتان رقم خواهد زد.

وی افزود: از اقصی نقاط استان در این جلسه حضور داشتند که این هم نکته مثبت دیگر این جلسه بود. اساسنامه انجمن به زودی تدوین خواهد شد و مقرر شده با پیروی از الگوی استان، این انجمن در شهرستان‌های نیز تشکیل شود که این موضوع هم قابل تقدیر است.

قاسمی ادامه داد: تکریم و احترام گذاشتن به پیشکسوتان از ارکان اصلی ورزش است، چرا که عزیزانی که سالیان سال در زمین‌های فوتبال خاک خورده‌اند، شایسته تقدیر هستند که جا دارد از شخص دکتر قرایی به جهت پیگیری و حمایت از راه‌اندازی این انجمن تقدیر کنم.

وی در پایان گفت: پیشکسوتان تجارب ارزنده‌ای دارند و این انجمن می‌تواند به عنوان یک بازوی مشورتی برای فوتبال استان و شهرستان‌ها عمل کند.

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است