دوشنبه, 04 شهریور 1398

امام حسين (ع) فرموند:


«إِنّ حُبّنَا لَتُسَاقِطُ الذّنُوبَ كَمَا تُسَاقِطُ الرّيحُ الْوَرَقَ».


«محبّت ما اهل بيت سبب ريزش گناهان است،

چنان‏كه باد، برگ درختان را مى‏ريزد».

(حياة الامام الحسين، ج ۱ ص۱۵۶ )

اخبار تصویری_new

تاج‌الدینی: حمایت‌های دکتر قرایی، سبب تشکیل اولین جلسه مجمع موسسان انجمن پیشکسوتان فوتبال استان شد چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 20 دی 1397 ساعت 19:59

عضو مجمع موسسان انجمن پیشکسوتان فوتبال:

حمایت‌های دکتر قرایی، سبب تشکیل اولین جلسه مجمع موسسان انجمن پیشکسوتان فوتبال استان شد

 

عضو مجمع موسسان انجمن پیشکسوتان فوتبال گفت: حمایت‌ها و پیگیری‌های دکتر قرایی، سبب تشکیل اولین جلسه مجمع موسسان انجمن پیشکسوتان فوتبال استان با حضور نماینده پیشکسوتان هریک از شهرستان‌ها شد که جا دارد از ایشان تشکر ویژه داشته باشیم.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ سید حسین تاج‌الدینی در اولین جلسه مجمع موسسان انجمن پیشکسوتان فوتبال که با حضور دکتر قرایی برگزار می‌شود، اظهار داشت: پیشکسوتان در ساختار سازمانی فیفا، ای اف سی، فدراسیون و هیئت‌های فوتبال استان‌ها هیچ جایی به نام کمیته یا انجمن ندارند و خود هیئت‌های فوتبال استان‌ها و شهرستان‌های مختلف یک حمایتی می‌کردند که ما از آقای دکتر قرایی خواستیم که اجازه دهند تا پیشکسوتان به خانه خودشان بروند.

وی افزود: در شهریور و مهرماه 1383 در هیئت فوتبال استان، جمعی از پیشکسوتان برای اولین بار تصمیم گرفتند انجمن پیشکسوتان شهر کرمان را راه‌اندازی کنند و در آن زمان اساسنامه‌ای هم نوشته شد ولی به خاطر عدم حمایت جدی مسئولین وقت به خصوص مسئولین هیئت فوتبال متاسفانه این انجمن تشکیل نشد. در این دوره خوشبختانه با حضور دکتر قرایی این اتفاق افتاد.

تاج‌الدینی با بیان این که خانه پیشکسوتان هم یعنی همان انجمن مستقل پیشکسوتان فوتبال استان تصریح کرد: با دیدگاهی که آقای دکتر قرایی دارند، معتقد نبودند که این انجمن احتمال دارد تبدیل به دشمنی برای هیئت فوتبال شود و آقای دکتر بدون ترس و واهمه از چنین مسائل حاشیه‌ای با شجاعت و منطق قبول کردند که این انجمن تشکیل شود و پیشکسوتان در خانه خودشان تصمیمات مستقل فوتبال را برای خودشان بگیرند و خوشبختانه ما امروز اولین جلسه مجمع موسسان را شکل دادیم.

وی ادامه داد: هیئت موسس وظیفه‌اش این است که اساسنامه‌ای را تدوین کند و مسائل و مراحل ثبتی و قانونی را انجام دهد تا انجمن پیشکسوتان فوتبال تشکیل شود و بعد از آن انجمن‌های پیشکسوتان شهرستان‌ها شکل گیرد و بودجه و منابع مالی‌شان هم مشخص شود.

تاج‌الدینی با اشاره به عضویت دکتر قرایی و دکتر امیری‌خراسانی در انجمن گفت: در انجمن پیشکسوتان استان آقای دکتر قرایی به عنوان رئیس هیئت فوتبال استان و آقای دکتر امیری‌خراسانی هم به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان عضو هستند و در انجمن هریک از شهرستان‌ها هم رئیس هیئت فوتبال آن شهر و رئیس اداره ورزش و جوانان عضو هستند.

وی اضافه کرد: در جلسه امروز هم، آن طور که می‌بینید از تمام شهرستان‌های استان، نمایندگان‌شان حضور دارند و صحبت اولیه هم این بود که پیشکسوتان فقط دنبال برگزاری مسابقه نیستند، هرچند که آن هم جزیی از اهداف است ولی هدف اصلی شناسایی پیشکسوتان و رسیدگی و ارزش قائل شدن به آن‌هاست و همچنین نوشتن تاریخچه و تهیه آلبوم پیشکسوتان هر شهر همراه با دلجویی کردن از آن ها از دیگر اهداف است و در نهایت هم تشکیل تیم‌ها و استفاده از امکانات ورزشی هم در اهداف دیده خواهد شد.

تاج‌الدینی با اعلام این خبر که ظرف یک ماه آینده، اساسنامه انجمن پیشکسوتان تدوین خواهد شد، بیان کرد: اساسنامه پس از تدوین برای تصویب خدمت آقای دکتر قرایی ارسال می‌شود که پس از تایید ایشان، پیشکسوتان به صورت مستقل فعالیت خواهند کرد که اگر هم هیئت فوتبال استان نظر و کمکی خواست، در خدمت‌شان خواهد بود.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است