دوشنبه, 04 شهریور 1398

امام حسين (ع) فرموند:


«إِنّ حُبّنَا لَتُسَاقِطُ الذّنُوبَ كَمَا تُسَاقِطُ الرّيحُ الْوَرَقَ».


«محبّت ما اهل بيت سبب ريزش گناهان است،

چنان‏كه باد، برگ درختان را مى‏ريزد».

(حياة الامام الحسين، ج ۱ ص۱۵۶ )

اخبار تصویری_new

دکتر قرایی: با حضور پيشكسوتان، بن بستي در فوتبال استان نخواهيم داشت چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 20 دی 1397 ساعت 19:53

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان:

با حضور پيشكسوتان، بن بستي در فوتبال استان نخواهيم داشت

 

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان گفت: معتقدم با حضور پيشكسوتان، ما بن بستي در فوتبال استان نخواهيم داشت چون تجارب ارزنده این عزیزان مانند چراغ راهی عمل خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ دکتر علی قرایی در اولین جلسه مجمع مؤسسان انجمن پیشکسوتان فوتبال استان کرمان با تاکید بر جایگاه ویژه پیشکسوتان در فوتبال استان اظهار داشت: احترام به پيشكسوتانِ فوتبال، نه تنها وظيفه ذاتي ماست، بلكه باعث هويت بخشيدن به امور مي‌شود.

وی ادامه داد: بنده معتقدم با حضور پيشكسوتان، ما بن بستي در فوتبال استان نخواهيم داشت چون تجارب ارزنده این عزیزان مانند چراغ راهی عمل خواهد کرد.

دکتر قرایی با بیان این که در کنار نیروی جوانی، استفاده از تجربه گرانبهای سپیدمویان فوتبال مورد نظرمان در هیئت فوتبال استان است، تصریح کرد: بنده در تمامي سفرهايي كه به شهرستان‌ها داشتم از رؤساي هيئت‌ها خواستم شأن و جايگاه پيشكسوتان را رعايت كنند و در تصميم گيري‌هاي كلان فوتبال شهرهاي‌شان از پيشكسوتان به عنوان اتاق فكر استفاده كنند.

وی افزود: پيشكسوتان نياز به دلسوزيِ ما ندارند، بلكه احترام مي‌خواهند و ما بايد این موضوع را وظيفه خود بدانيم و براي اين عزيزان احترام و ارزش قائل شويم و شأن و جايگاه آن‌ها را حفظ و رعايت كنيم.

دکتر قرایی در پایان گفت: با توجه به رويكرد جديد هيئت فرتبال استان در انتخاب رؤساي هيئت‌هاي فوتبال شهرستان مبني بر جوانگرايي و تخصص در رأس هيئت به عنوان يك نيروي اجرايي، مي‌طلبد که رئیس هیئت در كنار خودش از قدرت، تجربه و تدبير پيشكسوتان به عنوان اتاق فكر استفاده كند و تأكيد ما هم بر همين موضوع است.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است