دوشنبه, 04 شهریور 1398

امام حسين (ع) فرموند:


«إِنّ حُبّنَا لَتُسَاقِطُ الذّنُوبَ كَمَا تُسَاقِطُ الرّيحُ الْوَرَقَ».


«محبّت ما اهل بيت سبب ريزش گناهان است،

چنان‏كه باد، برگ درختان را مى‏ريزد».

(حياة الامام الحسين، ج ۱ ص۱۵۶ )

اخبار تصویری_new

میرزا حسینی: صدورِ مجوز، فعالیت، نظارت و ثبت مدارسِ فوتبال و فوتسال زیر نظر هیئت فوتبال انجام می پذیرد چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 15 دی 1397 ساعت 18:28

رئیس کمیته جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال استان کرمان:

صدورِ مجوز، فعالیت، نظارت و ثبت مدارسِ فوتبال و فوتسال زیر نظر هیئت فوتبال استان کرمان انجام می پذیرد

رئیس کمیته جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال استان کرمان گفت: براساس جلسه اخیر کمیته جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال استان کرمان و با استناد به آئین نامه مدارس فوتبال فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در نظارت و ساماندهی مدارس فوتبال، مقرر شده است از این پس صدور مجوز، فعالیت، نظارت و ثبت مدارس فوتبال و فوتسال در سامانه فدراسیون، زیر نظر هیئت استان کرمان انجام پذیرد.

ماشاالله میرزا حسینی در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی هیئت فوتبال استان کرمان در این خصوص اظهار داشت: ضمن تشکر از همکاری‌های تمام هیئت‌های محترم در ساماندهی مدارس فوتبال تصمیم بر این شد که با تمرکز بیشتری کار ادامه یابد به همین جهت براساس جلسه اخیر که با حضور ریاست محترم هیئت فوتبال استان کرمان همراه بود و با استناد به آئین‌نامه مدارس فوتبال فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در نظارت و ساماندهی مدارس فوتبال، از این پس صدورِ مجوز، فعالیت، نظارت و ثبتِ مدارس فوتبال و فوتسال در سامانه فدراسیون، زیر نظرِ هیئت استان انجام خواهد گرفت.

وی افزود: همچنین کلیه مدراس فوتبال و فوتسال استان جهت دریافت یا تمدید مجوز بایستی به هیئت فوتبال استان مراجعه و مراحل قانونی مدنظر را طی نمایند.

میرزا حسینی ادامه داد: آقای دکتر قرایی، توجه ویژه‌ای به فوتبال پایه، استعدادیابی و ایجاد آکادمی دارند که باید از این بابت از ایشان تشکر ویژه نمایم.

وی اضافه کرد: با توجه به برنامه‌هایی که در کمیته جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال استان کرمان تدوین کرده‌ایم، در آینده‌ای نزدیک اخبار خوب بیشتری از حوزه فوتبال پایه در استان کرمان انتشار خواهد یافت.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است