یکشنبه, 03 شهریور 1398

امام حسين (ع) فرموند:


«إِنّ حُبّنَا لَتُسَاقِطُ الذّنُوبَ كَمَا تُسَاقِطُ الرّيحُ الْوَرَقَ».


«محبّت ما اهل بيت سبب ريزش گناهان است،

چنان‏كه باد، برگ درختان را مى‏ريزد».

(حياة الامام الحسين، ج ۱ ص۱۵۶ )

اخبار تصویری_new

دکتر قرایی:به دنبال ایجاد پایگاه های استعدادیابی در شهرستان های محروم استان هستیم چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 15 دی 1397 ساعت 12:21

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان:

به دنبال ایجاد پایگاه های استعدادیابی در شهرستان های محروم استان هستیم

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان گفت: ایجاد پایگاه های استعدادیابی ورزشی در شهرستان های محروم را در دستور کار داریم و با این اقدام می توان بخش زیادی از آسیب های اجتماعی را کاهش داد.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ دکتر علی قرائی در دیدار با استاندار کرمان با اشاره به اینکه هیئت فوتبال استان سخت ترین انتخابات را دارد، اظهار داشت: تلفیق خوبی از تعهد، تخصص، تجربه و علم در هیئت فوتبال کرمان گرد آورده ایم و فوتبال کرمان در کشور حرف های زیادی برای گفتن دارد.

وی با بیان اینکه 18 تیم در لیگ های تخصصی در سطح کشور داریم، اظهار داشت: ستاد تدبیر فوتبال را در دست تشکیل داریم و امیدواریم بتوانیم زمینه ورود تیم های استان به لیگ برتر را فراهم آوریم.

دکتر قرایی خاطرنشان کرد: با دور اندیشی و برنامه ریزی می توان تیم های مس کرمان، مس رفسنجان و گل گهر را به لیگ برتر فوتبال کشور فرستاد.

رئیس هیات فوتبال استان کرمان با اشاره به راه اندازی ستاد تدبیر فوتبال استان تصریح کرد: این ستاد با محوریت استاندار محترم و مدیرکل ورزش و جوانان استان تشکیل می شود، و با این ایده که لازمه تحقق صعود، اتحاد و همکاری بین مسئولین استان، اداره کل ورزش و جوانان، هیئت فوتبال استان و مدیران سه باشگاه لیگ دسته اول فوتبال کشور است.

وی اصافه کرد: فقط کمی باید همه ما احساس مسئولیت داشته باشیم، از منیت ها پرهیز کنیم و از خود بگذریم و به معنای واقعی کلمه((ما))بشویم.

دکتر قرایی بر ایجاد پایگاه های استعدادیابی ورزشی در شهرستان های محروم تاکید کرد و گفت: با این اقدام می توان بخش زیادی از آسیب های اجتماعی را کاهش داد.

دكتر قرايي در بخش ديگري از سخنانش باتوجه به سفري كه چند روز قبل به جنوب استان و شرق استان داشتند، گفت:متأسفانه ناعادلانه بودن تقسيم منابع در استان، تهديد بزرگي است كه هم اكنون شهرستان هاي محروم را رنج مي دهد و بايد زودتر براي رفع آن اقداماتي را انجام داد كه هيئت فوتبال استان پيشقدم شده تا با برگزاري جلسات و نشست هايي با مسئولين، نمايندگان و معين هاي اقتصادي اين فاصله را كمتر كند.

وی افزود: در اين راه دست ياري به سمت حضرتعالي دراز مي كنيم انشاالله كه با تدابير و رهنمودهاي خود به ما كمك كنيد تا در بحث امكانات به مناطق محروم نگاه ويژه تري شود.

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است