دوشنبه, 04 شهریور 1398

امام حسين (ع) فرموند:


«إِنّ حُبّنَا لَتُسَاقِطُ الذّنُوبَ كَمَا تُسَاقِطُ الرّيحُ الْوَرَقَ».


«محبّت ما اهل بيت سبب ريزش گناهان است،

چنان‏كه باد، برگ درختان را مى‏ريزد».

(حياة الامام الحسين، ج ۱ ص۱۵۶ )

اخبار تصویری_new

اعلام زمان نقل و انتقالات در لیگ برتر و دسته یک فوتبال استان کرمان چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 10 دی 1397 ساعت 16:03

اعلام زمان نقل و انتقالات در لیگ برتر و دسته یک فوتبال استان کرمان

مسئول برگزاری مسابقات فوتبال در هیئت فوتبال استان کرمان زمان نقل و انتقالات در لیگ برتر و لیگ دسته یک فوتبال در این استان را اعلام کرد.

مهدی ارچنگی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی هیئت فوتبال استان کرمان در خصوص نقل و انتقالات در لیگ برتر و لیگ دسته یک فوتبال استان گفت: با توجه به اینکه لیگ برتر فوتبال استان که با نام شهدای عرصه نظم و امنیت نامگذاری شده است، به ایستگاه پایانی در نیم فصل اول رسیده به تیم های حاضر در این رقابت ها عنوان شده که هرتیم می تواند دو بازیکن به لیست خود در صورت داشتن جای خالی اضافه کند.

وی افزود: آخرین مهلت تعیین شده در زمینه نقل و انتقالات در لیگ برتر فوتبال استان کرمان تا قبل از شروع اولین بازی نیم فصل دوم است.

ارچنگی ادامه داد: در لیگ یک که با عنوان جام ولایت نامگذاری شده است تا قبل از شروع هفته سوم این رقابت ها برای نقل و انتقالات تیم های حاضر در این رقابت ها زمان در نظر گرفته شده است.

وی اضافه کرد: تیم های حاضر در لیگ برتر و لیگ دسته یک فوتبال استان کرمان با دقت داشته باشند که اگر بازیکنی بخواهد به تیم دیگری بپیوندد، حتما باید رضایت نامه تیمی که در آن توپ می زده و عضویت داشته را دریافت نماید.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است