دوشنبه, 04 شهریور 1398

امام حسين (ع) فرموند:


«إِنّ حُبّنَا لَتُسَاقِطُ الذّنُوبَ كَمَا تُسَاقِطُ الرّيحُ الْوَرَقَ».


«محبّت ما اهل بيت سبب ريزش گناهان است،

چنان‏كه باد، برگ درختان را مى‏ريزد».

(حياة الامام الحسين، ج ۱ ص۱۵۶ )

اخبار تصویری_new

پیام تسلیت ریاست هیئت فوتبال استان به مناسبت سالگرد زلزله دلخراش بم چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 05 دی 1397 ساعت 17:21

پیام تسلیت ریاست هیئت فوتبال استان به مناسبت سالگرد زلزله دلخراش بم

ریاست هیئت فوتبال استان کرمان طی پیامی به مناسبت پانزدهمین سالگرد زلزله بم، این روز را به مردم و جامعه فوتبال شهرستان بم تسلیت گفت و برای بازماندگان طلب صبر و اجر نمود.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ متن این پیام بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

پنجم دیماه یاد آور زلزله دلخراش شهرستان بم ،حادثه بسیار غم انگیزی که قلب همه مردم جهان را به شدت لرزاند و سیلاب اشک بر رخسار بسیارى جارى ساخت.

زلزله ای ویرانگر که منجر به از دست دادن جمع کثیری از مردم عزیز شهرستان بم و داغدارشدن خانواده های بسیاری از هم استانی ها و هموطنان عزیزمان شد.

حال پانزده سال از آن حادثه ناگوار می گذرد ،اما این ایثار تحسین انگیز ملت دلسوز علی الخصوص فوتبالیست ها که سریعا به کمک شتافتند و بسیاری از نیازهای فوری و اولیه بازماندگان این بلای بزرگ تامین شد و آن صبوری و مقاومت مردم عزیز دارالصابرین بم هیچگاه از یاد ملت ایران پاک نخواهد شد.

و این مردم نشان دادند که اگر برای هرکدام از هموطنان حادثه ای ناگوار رخ دهد سریعا به کمک خواهند شتافت و در این راه از هیچ همتی دریغ نخواهند کرد

اینجانب بر خود واجب می دانم از طرف جامعه فوتبال استان کرمان برای روح پرفتوح جان باختگان، علی الخصوص مرحوم جهانگیر جهانشاهی از مربیان بمی استان کرمان علوّ درجات و غفران الهی و برای خانواده های داغدار و عزیز شهرستان بم ،صبر جمیل مسألت می نمایم.

دکتر علی قرایی

ریاست هیئت فوتبال استان کرمان

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است