پنجشنبه, 30 خرداد 1398

 

حضرت محمد (ص):

لا ینال شفاعتی من اخر الصلوة بعد وقتها


کسی که نماز را از وقتش تأخیر بیندازد،

(فردای قیامت) به شفاعت من نخواهدرسید.

 

 

 


اخبار تصویری_new

برگزاری اردوی استعدادیابی منطقه 9 کشور در جیرفت چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 17 مهر 1397 ساعت 14:15

رئیس کمیته جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال استان کرمان از برگزاری اردوی استعدادیابی منطقه 9 کشور به میزبانی شهرستان جیرفت خبر داد.

ماشاا... میرزاحسینی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی هیئت فوتبال استان کرمان ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: جیرفت میزبان تیم استعدادیابی منطقه 9 کشور در رده سنی زیر 14 سال است.

او ادامه داد: طرح ملی فراگیر استعدادیابی کشور از بهمن ماه سال گذشته آغاز شده و کشور به 9 منطقه تقسیم شد که کرمان، کیش، هرمزگان و سیستان بلوچستان در منطقه 9 قرار گرفتند.

میرزاحسینی با بیان این که مربی استعدادیابی منطقه 9کشور علی محمد زحمتکشان است، تصریح کرد: تا کنون در منطقه 9 طرح ملی فراگیر استعدادیابی کشور به همت هیئت فوتبال استان کرمان شش اردو برگزار شده است، که این اردو هم هفتمین اردو خواهد بود.

او افزود: اردو اول در کرمان، اردو دوم در جیرفت، اردو سوم در زرند، اردو چهارم در ریگان و بم، اردو پنجم در مشهد بود و اردو ششم که چند وقت پیش به میزبانی منوجان برگزار شد.

میرزا حسینی با بیان این که بازیکنان متولد دی ماه 82 به بعد می‌توانند در این تست شرکت کنند، گفت: بعد از گذشت مدتی و پس از برگزاری چند اردو، هر 9 منطقه به صورت تورومنت مسابقه خواهند داد که از بین تمام بازیکنان این 9 منطقه برای تیم‌های ملی نونهالان، پشتوانه نوجوانان و رده‌های سنی جوانان استعدادیابی صورت خواهد گرفت.

او اضافه کرد: 25نفر از قبل انتخاب شده اند که هرماه ، 3روز باید در یکی از شهرستان ها تمرین کنند و نتیجه این تمرینات هم به فدراسیون اعلام می شود.

میرزاحسینی با اشاره به این موضوع که هرماه 3روز این تمرینات برای استعدادیابی باید برگزار شود، بیان کرد: در این اردوها به مناطق مختلف استان و شهرهای صاحب فوتبال می‌رویم که بازکنان را به اردوها دعوت کنیم و استعدادها را کشف کنیم.

رئیس کمیته استعدادیابی و جوانان هیئت فوتبال استان کرمان در پایان گفت: از آقای دکتر قرایی، ریاست هیئت فوتبال استان به دلیل حمایت ها، هیئت فوتبال شهرستان جیرفت هم به دلیل همکاری هایشان و آقای زحمتکشان به جهت تلاش هایشان کمال تشکر را دارم.

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است