پنجشنبه, 30 خرداد 1398

 

حضرت محمد (ص):

لا ینال شفاعتی من اخر الصلوة بعد وقتها


کسی که نماز را از وقتش تأخیر بیندازد،

(فردای قیامت) به شفاعت من نخواهدرسید.

 

 

 


اخبار تصویری_new

دکتر قرایی: فوتبال پايه در استان کرمان پويا و زنده است چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 12 مهر 1397 ساعت 23:13

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان:

فوتبال پايه در استان کرمان پويا و زنده است/تبریک کسب مقام قهرمانی نونهالان استان به باشگاه گل گهر، هيئت فوتبال سيرجان و مديران شرکت گل گهر

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان گفت: فوتبال پايه در استان کرمان پويا و زنده است که این مهم نشان از پتانسيل بالاي اين استان در فوتبال رده های سنی دارد.

دکتر علی قرایی در مراسم اهداء جام قهرمانی مسابقات قهرمانی نونهالان استان کرمان اظهار داشت: کسب مقام قهرمانی نونهالان استان را به باشگاه گل گهر، هيئت فوتبال شهرستان سيرجان و مديران شرکت صنعتی و معدنی گل گهر تبریک می گویم.

وی ادامه داد: بي شك كسب مقام قهرمان اين دوره از مسابقات كه همراه با شور و شوق خاصي بين بازيكنان و خانواده هاي اين عزيزان همراه بود، نويد بخش روزهاي خوبي است كه فرا روي فوتبال استان كرمان مي باشد.

دکتر قرایی با اشاره به پتانسیل بالای فوتبال استان کرمان در رده های سنی و تیم های پایه تصریح کرد: امروز توفيق شد بازي فينال مسابقات نونهالان را از نزديك ببينم و به خود باليدم فوتبال پايه در اين استان پويا و زنده است که این مهم نشان از پتانسيل بالاي اين استان در فوتبال رده های سنی دارد.

وی افزود: اينجانب مجددا كسب عنوان قهرماني را به باشگاه گل گهر كه نشان از مديريت حرفه اي و نگاه آينده نگرشان دارد، تبريك مي گويم.

دکتر قرایی با بیان این که باشگاه گل گهر مسير درستی را در فوتبال پایه در پیش گرفته، بیان کرد: اميدوارم اين مسير صحيح در باشگاه گل گهر همچنان ادامه يابد و آينده فوتبال سيرجان را به خوبي رقم بزند.

وی اضافه کرد: گرچه نبايد از حضور خوب تيم رزمنده بم و مس شهربابك در اين مسابقات چشم پوشي كرد.

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان با اشاره به بازی خوب تیم رزمنده بم گفت: نونهالان بمي كه تا اينجا و با اين امكانات كم به فینال رسیدند این حضورشان در فينال به منزله قهرماني است و نشان از وجود استعدادهاي ناب فوتبالي در بم بزرگ است.

دکتر قرایی ادامه داد: من به مديران، مسئولين و حاميان فوتبال در بم تبريك عرض مي نمايم و خسته نباشید جانانه به عوامل این تیم میگویم.

وی با بیان اینکه مقام سوم براي مس شهربابك هم نشان از حركت اصولي و صحيح فوتبال در اين شهرستان دارد، اظهار داشت: چندسالي است که توجه به فوتبال پایه در این شهرستان موج گرفته و در سال هاي نزديك از فوتبال شهربابك بيشتر خواهيم شنيد.

گفتنی است حضور شخص اول فوتبال استان و وقت گذاشتن و ديدن اين فينال نشان از اهميت اين رويداد مهم (فوتبال پايه آن هم نونهالان) براي وی است كه بايد آن را به فال نيك گرفت.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است