شنبه, 04 خرداد 1398


اخبار تصویری_new

زحمتکشان : در منطقه 9 طرح ملی فراگیر استعدادیابی کشور به همت هیئت فوتبال اردو برگزارشده است چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 04 مهر 1397 ساعت 17:47

مربی ملی منطقه 9 طرح استعدادیابی:

در منطقه 9 طرح ملی فراگیر استعدادیابی کشور به همت هیئت فوتبال استان کرمان 6 اردو برگزار شده است

 

مربی ملی منطقه 9 طرح استعدادیابی گفت: تا کنون در منطقه 9 طرح ملی فراگیر استعدادیابی کشور کشور به همت هیئت فوتبال استان کرمان شش اردو برگزار شده است، اردو اول در کرمان، اردو دوم در جیرفت، اردو سوم در زرند، اردو چهارم در ریگان و بم، اردو پنجم در مشهد بود و اردو ششم که چند روز پیش به میزبانی منوجان برگزار شد.

علی‌محمد زحمتکشان در گفت‌وگو با پایگاه خبری هیئت فوتبال استان کرمان در این خصوص اظهار داشت: طرح ملی فراگیر استعدادیابی کشور از بهمن ماه سال گذشته آغاز شده و کشور به 9 منطقه تقسیم شد که کرمان، کیش، بندعباس و سیستان بلوچستان در منطقه 9 قرار گرفتند.

او افزود: این طرح فعالا برای بچه‌های زیر 14 سال است که برگزاری اردوهای سه روزهرماه به مدت یک سال برای این رده سنی برنامه‌ریزی شده است.

زحمتکشان با بیان این که 25 نفر وارد اردوهای طرح فراگیر ملی استعدادیابی می‌شوند، تصریح کرد: بعد از گذشت مدتی و پس از برگزاری چند اردو، هر 9 منطقه به صورت تورومنت مسابقه خواهند داد که از بین تمام بازیکنان این 9 منطقه برای تیم‌های ملی نونهالان، پشتوانه نوجوانان و رده‌های سنی جوانان استعدادیابی صورت خواهد گرفت.

وی ادامه داد: تا کنون در منطقه 9 طرح ملی فراگیر استعدادیابی کشور کشور به همت هیئت فوتبال استان کرمان شش اردو برگزار شده است، اردو اول در کرمان، اردو دوم در جیرفت، اردو سوم در زرند، اردو چهارم در ریگان و بم، اردو پنجم در مشهد بود و اردو ششم که چند روز پیش به میزبانی منوجان برگزار شد.

زحمتکشان با اشاره به اردو مشهد بیان کرد: این اردو یک تورومنت بود که ما موفق شدیم در بین مناطق 9 گانه کشور مقام اول را کسب کنیم.

وی اضافه کرد: در این اردوها به مناطق مختلف استان و شهرهای صاحب فوتبال می‌رویم که بازکنان را به اردوها دعوت کنیم و استعدادها را کشف کنیم.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است