شنبه, 04 خرداد 1398


اخبار تصویری_new

مومنی مقدم: تعامل با تربیت‌بدنی آموزش و پرورش در فصل مدارس اولویت ماست چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 04 مهر 1397 ساعت 09:37

نایب رئیس بانوان هیئت فوتبال استان کرمان:

تعامل با تربیت‌بدنی آموزش و پرورش در فصل مدارس اولویت ماست

 

نایب رئیس بانوان هیئت فوتبال استان کرمان گفت: تعامل با تربیت‌بدنی آموزش و پرورش در فصل مدارس اولویت ماست که در مدارس می‌توانیم با استعدادیابی مناسب دختران علاقه‌مند که اتفاقا پتانسیل خوبی هم در بازی فوتبال دارند را پیدا کنیم و به جامعه فوتبال بانوان معرفی کنیم.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ مرضیه مومنی‌مقدم در نشست کمیته جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال استان با حضور دکتر علی قرایی اظهار داشت: پس از چندین سال توانستیم مجددا رقابت‌های فوتسال قهرمانی استان را در بردسیر مجددا برگزار کنیم که برای شروع می‌توان گفت حرکت خوبی صورت گرفته است.

وی افزود: در این رقابت‌ها، بازیکنان تیم‌ها عمدتا دانش آموز بودند که نشان دهنده نقش مهم تربیت بدنی دستگاه آموزش و پرورش است.

مومنی‌مقدم ضمن درخواست از میرزاحسینی، معاون تربیت‌بدنی اداره کل آموزش و پرورش برای همکاری بیشتر با بانوان فوتبال استان تصریح کرد: الان بسیاری از دختران ما علاقه‌مند به فوتبال هستند که باید استعدادیابی شوند و باشگاه‌هایی هم برای این علاقه‌مندان تدارک دیده شود.

وی اضافه کرد: باید به گونه‌ای کار کنیم که بانوان علاقه مند به فوتبال هم بتوانند از مدارس فوتبال استفاده کنند و این مشکل عدم وجود مدرسه فوتبال برای بانوان را باید حل کنیم.

مومنی‌مقدم از دعوت دروازه‌بان تیم فوتسال دختران دانش‌آموز کرنان به تیم ملی خبر داد و گفت: خانم‌های استان کرمان پتانسیل و استعداد خوبی در فوتبال دارند که باید کشف شوند و زمینه برای بروز استعدادشان فراهم شود.

وی ادامه داد: در شهر کرمان فوتسال برقرار است و اوضاع خوبی هم دارد ولی متاسفانه فوتبال بانوان در شهر کرمان تعطیل است و این درحالی است که اولین مسابقات فوتبال کشوری بانوان از کرمان و در ورزشگاه سلیمی‌کیا آغاز شد.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است