شنبه, 04 خرداد 1398


اخبار تصویری_new

یزدپور: در طول چند ماه گذشته در تمامی رده‌های سنی فوتبال و فوتسال مسابقه برگزار کرده‌ایم چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 04 مهر 1397 ساعت 09:32

دبیر هیئت فوتبال استان کرمان:

در طول چند ماه گذشته در تمامی رده‌های سنی فوتبال و فوتسال مسابقه برگزار کرده‌ایم/13 مدرسه فوتبال تاکنون در سامانه فدراسیون فوتبال ثبت شده است

 

دبیر هیئت فوتبال استان کرمان گفت: در طول چند ماه گذشته در تمامی رده‌های سنی فوتبال و فوتسال مسابقه برگزار کرده‌ایم که مسابقات در بعضی از رده‌ها پایان یافته و بعضی دیگر همچنان در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ جواد یزدپور در نشست کمیته جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال استان با حضور دکتر علی قرایی اظهار داشت: برگزاری اردوهای رده سنی زیر 14 سال تیم ملی توسط آقای زحمتکشان در حال انجام است و بحث انتخاب نفرات زیر 12 سال برای تیم ملی با همکاری هیئت فوتبال شهرستان کرمان در دو مرحله این کار انجام شد که چند مرحله هم در ورزشگاه سلیمی‌کیا تمرین کردند و به مسابقات کشوری اعزام شد.

وی افزود: مسابقات فوتسال بانوان نیز امسال با تلاش خانم مومنی‌مقدم نایب رئیس بانوان هیئت فوتبال استان و همکاری هیئت فوتبال شهرستان بردسیر به خوبی برگزار شد که این مسابقات هم چهار یا پنج سالی می‌شد که تعطیل شده بود.

یزدپور به طرح خوب فدراسیون برای جلوگیری از پشت خط نمادن بچه‌های در سن رشد اشاره و عنوان کرد: قبلا مسابقات رده‌های سنی را با نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار می‌کردیم و بچه‌های می‌بایست سه سال یا بیشتر معطل شوند تا سنش به رده بعدی بخورد.

وی ادامه داد: فدراسیون آمده در طرحی مسابقات زیر 14 سال، زیر 15 سال، زیر 16 سال و زیر 17 سال و 19 سال تا 23 سال جدا کرده است که هم اکنون در استان در حال برگزاری است.

یزدپور با بیان اینکه مسابقات فوتسال هم در رد‌ه‌های سنی متفاوت برگزار شد، تصریح کرد: با همت دپارتمان فوتسال استان و کمیته مسابقات، در رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان مسابقات فوتسال هم برگزار شد که بزرگسال هم برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: کمیته استعدادیابی و جوانان هیئت، آن فوتبال شادی را هم که مدنظر بود را اجرا کردند و در رده‌های سنی 8، 10 و 12 در زمین استانداری این برنامه برگزار شد که این فستیوال هم پس از چند سال تعطیلی برگزار شد و حدودا هشتصد فوتبالیست در این برنامه شرکت کردند.

یزدپور با تطرح این مضوع که در طول چند سال گذشته در استان کرمان هیچ مدرسه فوتبالی در سامانه فدراسیون ثبت نشده بود، گفت: 13 مدرسه فوتبال در سال 97 تاکنون در سامانه فدراسیون فوتبال ثبت شده که جا دارد از کمیته آی‌تی هیئت تشکر کنم.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است