شنبه, 04 خرداد 1398


اخبار تصویری_new

میرزاحسینی: قهرمانی تیم فوتسال دانش‌آموزی دختران کرمان حاصل همکاری هیئت فوتبال و آموزش وپرورش بود چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 04 مهر 1397 ساعت 08:14

رئیس کمیته جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال استان کرمان:

قهرمانی تیم فوتسال دانش‌آموزی دختران کرمان حاصل همکاری هیئت فوتبال استان و آموزش و پرورش بود

 

رئیس کمیته جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال استان کرمان گفت: قهرمانی تیم فوتسال دانش‌آموزی دختران کرمان نتیجه همکاری هیئت فوتبال استان با آموزش‌وپرورش بود که چهار یا پنج نفر از این تیم از بچه‌های هیئت فوتبال استان بودند.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ ماشاا... میرزاحسینی در نشست کمیته جوانان و استعادیابی هیئت فوتبال استان که با حضور دکتر قرایی برگزار می‌شود، اظهار داشت: امسال بنا داشتیم که فستیوال فوتبال مدارس استان را به صورت منطقه‌ای برگزار کنیم که به دلیل کمبود وقت ان اتفاق رخ نداد که انشاا... برای سال آینده در این خصوص برنامه ویژه‌ی خواهیم داشت.

وی افزود: در جلسه‌ای در فدراسیون فوتبال در زمینه استعدادیابی حضور یافتم که نشان می‌داد کرمان از استان‌های دیگر در زمینه استعدادیابی جلو تر است اما هنوز به فعالیت بیشتری نیاز است.

میرزا حسینی با بیان این که تیم دانش‌آموزی دختران فوتسال کرمان در کشور قهرمان شد، تصریح کرد: این موفقیت نتیجه همکاری هیئت فوتبال استان با آموزش‌وپرورش بود که چهار یا پنج نفر از این تیم از بچه‌های هیئت فوتبال استان بودند.

وی ادامه داد: این قهرمانی سبب شده که در فوتسال بانوان، همه به تکاپو افتاده‌اند که فعالیت داشته باشند و انگیزه یافته‌اند.

میرزاحسینی با اشاره به تدوین یک برنامه اساسی برای کمیته جوانان و استعدادیابی خاطر نشان ساخت: از آن جایی که این کمیته در تشکیلات هیئت فوتبال استان، کمیته‌ای پر اهمیت برای پیشرفت و توسعه هرچه بهتر فوتبال استان است برنامه‌ای را در دست تدوین داریم که خدمت آقای دکتر قرایی و سایر دوستان هیئت ارائه خواهد شد.

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است