شنبه, 04 خرداد 1398


اخبار تصویری_new

کیفیت لیگ برتر کرمان افزایش یافته است چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 10:44

عرفان امیرخسروی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هیات فوتبال استان کرمان در راستای تاثیر این لیگ در رشد و اعتلای فوتبال استان، سهمی ویژه برای آن قائل است لذا امسال لیگی متفاوت را شاهد خواهیم بود.

وی اظهار داشت: با نظر کارشناسی کمیته داوران این استان، برای رشد کیفیت قضاوت در این مسابقات، امسال حق الزحمه کوبل های داوری حاضر در این لیگ برتر نیز افزایش یافته است.

به گفته امیر خسروی ، زمان برگزاری یک لیگ خوب 6 الی 9 ماه است و بیش از این زمان، لیگ فرسایشی خواهد شد و بازدهی آن نیز کاهش می یابد.

وی افزود: با توجه به مصوبات نشست های برگزار شده در هیات فوتبال استان کرمان برای برگزاری لیگ برتر فوتبال در فصل جدید، باشگاه های صاحب تیم در این لیگ باید جهت تکمیل مدارک خود تا 12 مهرماه اقدام کنند.

امیرخسروی ادامه داد: قرعه کشی لیگ برتر استان برای فصل جدید 15مهرماه با حضور نمایندگان باشگاه‌های صاحب تیم در این لیگ در کرمان برگزار خواهد شد.

رئیس کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی هیات فوتبال استان کرمان با اشاره به تعیین یک ورودی و همچنین در نظر گرفتن ودیعه برای باشگاه های صاحب تیم در لیگ برتر فوتبال این استان افزود: باشگاه هایی که تا تاریخ اعلام شده نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام نکنند از شرکت در قرعه کشی 15 مهرماه حذف می شوند و تیم های واجد شرایط جایگزین آنان خواهند شد.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است