سه شنبه, 25 تیر 1398

 

 

 


اخبار تصویری_new

دکتر قرایی: پایگاه های استعدادیابی در جنوب و شرق استان کرمان راه اندازی شود چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 27 شهریور 1397 ساعت 08:44

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان:

پایگاه های استعدادیابی در جنوب و شرق استان کرمان راه اندازی شود

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان با تاکید بر رشد فوتبال در شهرستان های جنوب استان کرمان گفت: پایگاه های استعدادیابی در جنوب و شرق استان کرمان راه اندازی شود.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ دکتر علی قرایی درر نشست هم اندیشی هیئت رئیسه هیئت فوتبال استان با باشگاه های حاضر در لیگ های کشوری افزود: استان کرمان از جایگاه ویژه ای در حوزه فوتبال به لحاظ سخت افزاری و نیروی انسانی برخودار است.

وی با تاکید براینکه با برنامه ریزی صحیح و هدفمند در این مسیر می توانیم بازیکن به تیم های سایر استان ها بفرستیم گفت: با توجه به رویکرد که در بین مدیران باشگاه های استان در این حوزه مشاهده می شود این مهم در سال های آینده محقق می شود.

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان با تاکید بر حفظ انسجام بین باشگاه ها و هیئت های فوتبال استان تصریح کرد: همه باشگاه های فوتبال استان با وحدت و یکپارچگی می توانند به اهداف این حوزه برسند.

دکتر قرایی با قدردانی از هیئت های فوتبال در شهرستان های استان گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی ای که گریبان گیر کشور است خوشبختانه هیئت های فوتبال شهرستان ها فعالیت های خود را در استان کرمان متوقف نکرده اند که این مهم به دلیل فرهنگ تعهد کاری و تاکید بر برگزاری مسابقات فوتبال برای افزایش نشاط اجتماعی است که در این استان وجود دارد.

وی با تاکید بر رشد فوتبال در شهرستان های جنوب استان کرمان گفت: پایگاه های استعدادیابی در جنوب و شرق استان کرمان راه اندازی شود و هر یک از باشگاه های فوتبال یک منطقه به عنوان معین در این شهرستان ها بردارند.

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان با بیان اینکه در این نشست ها به دنبال همدلی و تعامل بیشتر در راستای رفع مشکلات باشگاه ها هستیم خاطرنشان کرد:با باشگاه سیرجان بیشترین تعامل را داریم و انتظار می رفت که مدیرعامل باشگاه های آن ها در این نشست حضور داشته باشد و از بابت عدم حضور این دوستان در جلسه گلایه دارم.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است