چهارشنبه, 29 خرداد 1398

 

حضرت محمد (ص):

لا ینال شفاعتی من اخر الصلوة بعد وقتها


کسی که نماز را از وقتش تأخیر بیندازد،

(فردای قیامت) به شفاعت من نخواهدرسید.

 

 

 


اخبار تصویری_new

دکترقرایی: برای رعایت عدالت اکثر مسابقات و لیگ‌های استانی را در شهرستان‌ها برگزار کرده‌ایم چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 14 شهریور 1397 ساعت 21:25

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان:

برای رعایت عدالت اکثر مسابقات و لیگ‌های استانی را در شهرستان‌ها برگزار کرده‌ایم

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان گفت: برای رعایت عدالت و محرومیت‌زادیی اکثر مسابقات و لیگ‌های استانی را در شهرستان‌ها برگزار کرده‌ایم.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ دکتر علی قرایی در آیین اختتامیه مسابقات فوتسال نوجوانان استان کرمان به میزبانی شهرستان بافت اظهار داشت: هیئت فوتبال استان کرمان برای ارتقاء سطح فوتبال در استان برنامه‌های خاصی دارد ویکی از برنامه‌ها و اهداف ما در هیئت، این است با برگزاری مسابقات در شهرستان‌ها تمرکززدایی کنیم و فوتبال را توسعه دهیم.

او افزود: برای رعایت عدالت و محرومیت‌زدایی اکثر مسابقات و لیگ‌های استانی را در شهرستان‌ها برگزار کرده‌ایم و در ادامه هم برگزار خواهیم کرد که باید بگویم مسابقات فوتسال بانوان در رده‌های سنی متفاوت را هم در شهرستان بردسیر برگزار کردیم که استقبال خوبی هم شده بود.

دکتر قرایی با بیان این که خیلی خوشحالم که رویکرد جدیدی که در هیئت فوتبال استان انتخاب کرده‌ایم، رسیدگی به مناطق محروم و شهرستان‌هاست، اظهار داشت: استعدادهای بی‌نظیری در شهرستان‌ها وجود دارد که با برگزاری چنین مسابقاتی کشف می‌شوند و به جمعه فوتبال و ورزش معرفی می‌شوند.

او ادامه داد: یک خبر خوب هم برای هرسه شهرستان بافت، رابر و ارزوییه دارم که با پیگیری‌های جناب مهندس بختیاری نماینده این سه شهر در مجلس به زودی آکادمی باشگاه صنعت مس کرمان به صورت رسمی در شهرستان بافت افتتاح خواهد شد.

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان با بیان این که کار استعدادیابی در این شهرستان‌ها با راه اندازی آکادمی خیلی راحت می‌شود، تصریح کرد: با افتتاح این اکادمی‌ها دیگر نیاز نیست که نابغه‌های فوتبال این شهرها به کرمان بیایند و در شهر خودشان توسط مربیان بومی آموزش دیده شناسایی می‌شوند و به تیم‌های فوتبال سطح بالاتر معرفی می‌شوند.

او در پایان گفت: برای توسعه و پیشرفت فوتبال در مناطق محروم تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد که امیدوارم در شهرستان بافت هم شاهد این توسعه باشیم.

گفتنی است: اختتامیه مسابقات فوتسال نوجوانان استان کرمان به میزبانی شهرستان بافت با حضور دکتر علی قرایی، ریاست هیئت فوتبال استان کرمان، علی بختیاری نماینده مردم بافت، رابر و ارزوییه در مجلس شورای اسلامی، مهرالله رخشانی مهر معاون وزیر آموزش و پرورش، فرمانداران سه شهرستان بافت، رابر و ارزوییه برگزار شد.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است