شنبه, 04 خرداد 1398


اخبار تصویری_new

دکتر قرایی: تعادل بین فوتبال بانوان و آقایان را رعایت کرده‌ایم چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 12 شهریور 1397 ساعت 10:35

رییس هیئت فوتبال استان کرمان:

برای فوتبال بانوان اهمیت ویژه‌ای قائلم/تعادل بین فوتبال بانوان و آقایان را رعایت کرده‌ایم

رییس هیات فوتبال استان گفت: برنامه های خوبی برای تقویت فوتبال و فوتسال بانوان استان دارم و می خواهم این دو رشته جایگاه مطلوب تری در کشور کسب کنند و باید بگویم برای برای فوتبال بانوان اهمیت ویژه‌ای قائلم.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ دکتر علی قرایی در آیین اختتامیه رقابت‌های فوتسال بانوان استان که در بردسیر برگزار شد، افزود: در راستای حمایت از فعالیت‎‌های ورزشی، برای تماشای مسابقات بانوان ورودی دریافت نمی شود. حتی برای تهیه لباس و امکانات نیز به تیم‌ها کمک می‌کنیم.

او ادامه داد: اعتقاد داریم باید به ورزش بانوان و به طور خاص به فوتبال بانوان کمک کنیم.

دکتر قرایی با بیان این که الان فوتبال بانوان کرمان در کشور دارد سروری می کند، اظهار داشت: امیدوارم فوتسال‌مان هم مثل فوتبال‌مان در کشور بدرخشد.

او اضافه کرد: تعادل بین فوتبال بانوان و آقایان را رعایت کرده‌ایم و این مهم باعث پیشرفت فوتبال بانوان و برگزاری چنین مسابقاتی شده است.

دکتر قرایی از تلاش‌های مرضیه مومنی نایب رییس هیات فوتبال بانوان استان در برگزاری شایسته این مسابقات تشکر و عنوان کرد: یک زن ورزشکار بهتر می تواند نقش مادری خود را ایفا کند و در تربیت فرزند سالم کوشا باشد.

او افزود: هر کاری در شروع آنهم با بودجه اندک مشکل است و فقط همدلی می تواند مشکلات را حل کند.

رییس هیات فوتبال استان ضمن تشکر از اداره ورزش و هیات فوتبال بردسیر به دلیل میزبانی رقابتهای فوتسال استان تصریح کرد: این عزیزان هرچه در توان داشتند برای برگزاری خوب این مسابقات گذاشتند.

قرایی افزود: می خواهم با تمام قوا فوتبال استان را به سمت موفقیت سوق دهم.

دکتر قرایی در ادامه به مسائل پیش آمده در باشگاه مس کرمان اشاره کرد و گفت: بابک مرادی، مهاجم گلزن فصل پیش ملوان اخرین خرید مس کرمان تحت هدایت من، مبارک هواداران باشد.

او ادامه داد: بابک مرادی با 12 گلی که فصل پیش در ملوان به ثمر رسانده اخرین هدیه من به هواداران است و امیدوارم با تیم خوبی که بسته شده است ، هیئت مدیره بتواند با انتخاب یک مدیرعامل اصلح دل هواداران را در پایان فصل شاد کنند و مس را به لیگ برتر ببرند.

دکتر قرایی با بیان این که مس بزرگ است، اظهار داشت: این تیم تیمی بزرگ است و نیاز به افراد بزرگ تر و توانمند تر از من دارد و بنده لیاقت این همه محبت هواداران را ندارم.

او اصافه کرد: در پایان لازم است تشکر خود را از شرکت صنایع مس ایران، به خصوص سرور عزیز و ارجمندم حاج آقا توحیدی را داشته باشم که تا این جا از بنده حقیر حمایت کردند و به وظیفه اصلی خود به نحو شایسته پایبند بود. به امید روزهای طلایی مس کرمان

دکتر قرایی با تشکر از همه هواداران و دلسوزان فوتبال مس تصریح کرد: به خاطر عشق به هواداران پست اصلی ام در نیروی انتظامی استان کرمان (ریاست بهداشت و درمان نیروی انتظامی استان) را از دست دادم و تنها دستاورد مس برای من ، همین جایگاه مدیریتی ام در نیروی انتظامی استان بود که آن هم فدای یک تار موی هواداران با وفا و با معرفت مس که از همه بیشتر به مسائل باشگاه واقف هستند و به درست تشخیص می دهند چه کسی با صداقت و نیت خیر خدمت می کند

او اضافه کرد: خاک پای تک تک هواداران مس هستم و بهترین ها را برای هواداران آرزو مندم.

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است