شنبه, 04 خرداد 1398


اخبار تصویری_new

مومنی مقدم:فوتبال بانوان استان روی ریلی که در ابتدای کار مدنظرمان بود، قرار گرفته است چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 12 شهریور 1397 ساعت 10:30

نایب رئیس بانوان هیئت فوتبال استان کرمان:

با حضور دکتر قرایی، در راس فوتبال استان روح تازه‌ای در کالبد فوتبال بانوان این خطه دمیده شده است/ فوتبال بانوان استان روی ریلی که در ابتدای کار مدنظرمان بود، قرار گرفته است

نایب رئیس هیئت فوتبال استان کرمان گفت: از زمانی که آقای دکتر قرایی در راس هیئت فوتبال استان قرار گرفته‌اند، توجه ایشان به فوتبال بانوان استان سبب شده، روح تازه‌ای در کالبد فوتبال بانوان این خطه دمیده شود.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ مرضیه مومنی‌مقدم در آیین اختتامیه مسابقات فوتسال بانوان در رده‌های سنی امید، جوانان، نوجوانان و نونهالان اظهار داشت: مسابقات بانوان در رده سنی امید و جوانان را پس از چهار سال تعطیلی، برگزار کردیم و تاکنون اصلا مسابقات نونهالان و نوجوانان نداشته‌ایم که اکنون با همت هیئت فوتبل استان و همکاری هیئت فوتبال بردسیر برگزار شد.

او افزود: فوتبال بانوان روی ریلی که در ابتدای کار کادر مدیریتی جدید هیئت فوتبال استان مدنظرمان قرار داشت، قرار گرفته است و با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و عزمی که در وجود آقای دکتر قرایی، ریاست محترم و سایر همکاران در هیئت فوتبال استان هست، روز به روز شاهد پیشرفت فوتبال بانوان خواهیم بود.

مومنی‌مقدم با بیان این که این دوره مسابقات با حضور ۲۲ تیم از سراسر استان برگزار شد، تصریح کرد: این مسابقات که از ۱۹ مرداد لغایت ۱۱ شهریور در مجموعه ورزشی شهدای بردسیر برگزار شد، که می‌توان گفت با در نظر گرفتن وقفه ایجاد شده در برگزاری این مسابقات خدا راشکر با استقبال خوبی مواجه شدیم.

او ادامه داد: در رده سنی نونهالان تیم اول: گل گهر سیرجان، تیم دوم: شهرداری بم و تیم سوم: شهید صادقی زرند بود که فاطمه زیدآبادی از تیم گل گهر سیرجان با 13 گل زده خانم گل این رده شناخته شد.

مومنی‌مقدم به پتانسیل بالای بانوان کرمان در فوتبال اشاره و عنوان کرد:در رده سنی نوجوانان تیم اول: گل گهر سیرجان، تیم دوم: جیرفت و تیم سوم هم شهرداری بم بود که زهره عرفانی از تیم گل گهر سیرجان با 14 گل زده خانم گل این رده شناخته شد. عرفانی عضو تیم ملی فوتبال بانوان کشور نیز می‌باشد.

او اضافه کرد: در رده سنی جوانان هم تیم اول: پرند کرمان، تیم دوم: شهید صادقی زرند و تیم سوم: مجتمع امام علی کوهبنان شد که یاسمین مروت نژاد از تیم پرند کرمان با 12 گل زده خانم گل این رده را کسب کرد.

مومنی‌مقدم با تاکید بر تدارم برگزاری چنین مسابقاتی گفت: در رده سنی امید تیم اول: پرند کرمان، تیم دوم: مس رفسنجان و تیم سوم: دختران آفتاب کرمان شد که عاطفه حسنخانی از مس رفسنجان با 14 گل زده خانم گل این رده سنی شد.

نایب رئیس بانوان با بیان این که فوتبال بانوان کرمان در کشور جایگاه بسیار خوبی دارد، بیان کرد: از تمامی کسانی که از تیم‌های فوتسال بانوان حمایت کردند، تشکر ویژه می‌کنم و معتقدم با توجه به پتانسیل بالای بانوان کرمانی در فوتبال این حمایت و اسپانسرینگ نوعی سرمایه‌گذاری است.

او افزود: جا دارد از مسئولین ورزش شهرستان بردسیر تشکر ویژه داشته باشم و از آقای دکتر قرایی نیز به دلیل حمایت‌هایشان قدردانی می‌کنم. و سپاسگزار همه کسانی هستم که در برگزاری این مسابقات کمک دارند.

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است