سه شنبه, 25 تیر 1398

 

 

 


اخبار تصویری_new

علیرضا دادگر:باشگاه‌ها وضعیت بدهی‌شان به هیئت فوتبال استان راتعیین تکلیف کنند چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 17 مرداد 1397 ساعت 08:46

رئیس کمیته اداری و مالی هیئت فوتبال استان کرمان:

باشگاه‌ها وضعیت بدهی‌شان به هیئت فوتبال استان را تعیین تکلیف کنند

 

رئیس کمیته اداری و مالی هیئت فوتبال استان کرمان گفت: از باشگاه‌های سراسر استان خواهش داریم هرچه سریع‌تر بدهی‌شان به هیئت فوتبال استان کرمان را تعیین تکلیف کنند و وضعیت بدهکاری‌شان با هیئت را مشخص کنند.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ علیرضا دادگر در نشست هم‌اندیشی مدیران هیئت فوتبال استان کرمان با روسا و نمایندگان باشگاه‌های صاحب تیم در لیگ برتر، دسته یک، دسته دو و دسته سه فوتبال کشور اظهار داشت: با عنایت به شروع رقابت‌های فصل جدید، لازم دانستیم با هم جلسه‌ای به منظور هماهنگی و همفکری برای حضور هرچه بهتر و منظم‌تر تیم‌ها در لیگ‌های‌شان داشته باشیم.

او ادامه داد: یکی از موضوعات خیلی مهمی که وجود دارد این است که در ابتدای فصل یک هماهنگی باشد بین تیم‌ها که در عین رقابت، آن اصل رفاقت و حفظ صداقت و دوری از حاشیه‌ها فراموش نشود. این مهم در موفقیت و پیشرفت کل استان اثر مستقیم دارد. دادگر با تاکید بر تعیین تکلیف بدهی برخی از باشگاه‌ها به هیئت فوتبال استان کرمان تصریح کرد: موضوع دیگر بحث‌های مالی مرتبط با هیئت فوتبال استان است که خواهش داریم هرچه سریع‌تر تعیین تکلیف کنید و وضعیت بدهکاری‌تان با هیئت را مشخص کنید.

او افزود: در زمینه ثبت قراردادها اغلب نواقصی وجود دارد که عدم انعکاس مناسب، باعث دلخوری می‌شود.

دادگر با بیان اینکه عده‌ای در مورد برخی قراردادها جوسازی کردند، بیان کرد: این جوسازی که بعضی‌ها از قراردادهای باشگاه‌ها با بازیکنان‌شان مطلع شدند که باید بگویم ما در این زمینه نقشی نداشته‌ایم.

دادگر در پایان گفت: اگر کسی نقطه نظر یا پیشنهادی برای بهبودی اوضاع داشته باشد، بیان کند که با روی باز پذیرا انتقادات نیز هستیم.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است