سه شنبه, 25 تیر 1398

 

 

 


اخبار تصویری_new

به خواست وپيگيري دكترزاهدي ودكتر پورابراهيمي آكادمي مس كرمان در راور، آغاز به کار خواهدکرد چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 17 مرداد 1397 ساعت 06:00

به خواست و پيگيري دكتر زاهدي و دكتر پورابراهيمي آكادمي باشگاه مس كرمان در راور، آغاز به کار خواهد کرد

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان گفت: به خواست و پیگیری دکتر زاهدی و دکتر پورابراهیمی آکادمی باشگاه مس کرمان در شهرستان راور از پنجشنبه کلید خواهد خورد.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ دکتر علی قرایی در جلسه‌ای با حضور فرماندار، ورزشکاران و فوتبال دوستان راور اظهار داشت: با توجه به اقلیم آب و هوای این شهر و کم آبی پیشنهاد می‌کنم به سمت احداث چمن مصنوعی بروید.

مقرر شد با رایزنی با نمایندگان محترم تامین بودجه شود.

او افزود: موقعی کلمه محرومیت به میان می آید ناخوداگاه ذهن‌ها به سمت جنوب استان و شرق استان می‌رود، گرچه اعتقاد دارم راور هم جز همین شهرستان‌های محروم به شمار می‌رود.

دکتر قرایی با بیان اینکه فرماندار و رییس اداره ورزش راور باید در زمینه ترویج فرهنگ وقف در بین مردم تلاش و تبلیغ نمایند، تصریح کرد: از پتانسیل خیرین در زمینه ساخت مکان‌های ورزشی باید استفاده شود.

او ادامه داد: باتوجه به امکانات کم این شهر، پیشنهاد می‌دهم در زمینه فوتسال آقایان و بانوان فعالیت بیشتری کنند.

دکتر قرایی که سرپرست باشگاه مس کرمان نیز هست، در پایان گفت: به خواست دکتر زاهدی و دکتر پورابراهیمی آکادمی باشگاه مس در راور از پنجشنبه آغاز به کار خواهد کرد تا با همکاری مربیان بومی و آموزش نوجوانان و جوانان راور و استفاده از امکانات باشگاه مس،استعدادهای این شهر را تحت پوشش خود قرار دهد.

 

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است