سه شنبه, 25 تیر 1398

 

 

 


اخبار تصویری_new

دکتر سلاجقه: تعامل مثبت باشگاه‌ها و هیئت،حکم بازی بردبرد برای طرفین را دارد چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 16 مرداد 1397 ساعت 18:00

سرپرست نایب رئیسی هیئت فوتبال استان کرمان:

تعامل مثبت باشگاه‌ها و هیئت فوتبال استان، حکم بازی برد برد برای طرفین را دارد

 

سرپرست نایب رئیسی هیئت فوتبال استان کرمان گفت: تعامل مثبت باشگاه‌های صاحب تیم در لیگ‌های استان یا در لیگ‌های کشور و هیئت فوتبال استان، حکم بازی برد برد برای طرفین را دارد و هم باشگاه‌ها و هم هیئت فوتبال استان به عنوان متولی فوتبال در پهناورترین استان کشورزمنتفع خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ دکتر محسن سلاجقه در نشست هم‌اندیشی مدیران هیئت فوتبال استان کرمان با روسا و نمایندگان باشگاه‌های صاحب تیم در لیگ برتر، دسته یک، دسته دو و دسته سه فوتبال کشور اظهار داشت: هیئت فوتبال استان در فصل جدید کاری‌اش سعی کرده بیشترین تعامل و همراهی را با باشگاه‌ها داشته باشد و این مهم از ابتدا در دستور کار دکتر قرایی به عنوان رئیس هیئت فوتبال استان قرار داشته است.

او ادامه داد: تعداد تیم‌های استان وسیع ما در لیگ‌های کشوری خوشبختانه بسیار زیاد شده‌اند و این برای ما باعث افتخار است و باید بتوانیم به نحو احسنت مسابقات را برگزار کینم و این مهم نیازمند همکاری باشگاه‌ها با هیئت استان است و این همکاری را ما یک بازی برد برد برای هیئت استان و باشگاه‌ها می‌دانیم.

سلاجقه با بیان این که نیازمند همدلی و همراهی همه بخش‌های فوتبال در استان هستیم، تصریح کرد: توسعه فوتبال چه در بخش سخت‌افزاری و نرم‌افزاری است، یکی از خواسته‌های هیئت فوتبال استان از باشگاه‌های فعال در سطح استان است.

او افرود: کیفیت برگزاری مسابقات برای هیئت فوتبال استان اهمیت ویژه‌ای دارد و با حضور دو تیم از استان در لیگ برتر فوتبال بانوان، سه تیم از استان در لیگ دسته یک فوتبال کشور و چندین تیم دیگر در لیگ دسته دو فوتبال، و حضور تیم‌های مخنلف از رده‌های سنی متفاوت استان در لیگ‌های گوناگون کشوری و همچنین حاضر بودن تیم‌های فوتسال در لیگ‌های متنوع کشور باعث شده با حجم وسیعی از فعالیت مواجه باشیم.

سلاجقه با تاکید بر سامان دادن کمیته‌ها و قسمت‌های مختلف هیئت فوتبال استان گفت: الحمدا... آقای دکتر قرایی اعتقاد زیادی بر استفاده از خرد جمعی و کار گروهی و تیمی دارند و ایشان با سامان دادن بخش‌ها و کمیته‌های هیئت یک ساختار اساسی برای هیئت استان ترتیب داده‌اند.

سرپرست نایب رئیسی هسئت فوتبال استان ادامه داد: افراد به کار گرفته شده نیز با تمام توان برای خدمت به فوتبال استان تلاش می‌کنند و این موضوع مهمی است که نباید از آن غافل شد.

او با بیان این که دکتر قرایی نگاه ویژه‌ای به شهرستان‌های استان دارند، خاطرنشان ساخت: انتصاب آقای کهوری از شهرستان جیرفت به عنوان رئیس کمیته داوران هیئت فوتبال استان، گواهی بر این ادعاست.

سلاجقه اضافه کرد: آقای کهوری از داوران باسابقه و خوشنام استان هستند که در فوتبال جیرفت نیز فعالیت دارند.

 

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است