سه شنبه, 25 تیر 1398

 

 

 


اخبار تصویری_new

پیام تبریک چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 14 مرداد 1397 ساعت 19:47

پیام تبریک رئیس هیئت فوتبال استان کرمان به مناسبت قهرمانی تیم فوتسال دختران کرمان در مسابقات نوجوانان آموزش‌وپرورش کشور

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان به مناسبت قهرمانی تیم فوتسال دختران کرمان در مسابقات نوجوانان آموزش‌وپرورش کشور پیامی صادر نمود.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ متن پیام دکتر علی قرایی بدین شرح است:

ایستادن مقتدرانه تیم فوتسال دختران کرمان بر سکوی قهرمانی کشور موجب خوشحالی و مسرت شد. این موفقیت را صمیمانه تبریک می‌گویم .

رویش جوانه‌های خودباوری در نسل های متوالی نوید فتح قله های بلند است که صد البته جوانان استان کرمان شایستگی قرار گرفتن در فراز آن‌ها در همه عرصه‌ها را دارند .

از همه دست اندرکاران، مربیان، سرپرستان، بازیکنان و مدیران تشکر می کنم و این موفقیت را مدوین بها دادن به ورزش پایه و فوتبال در رده‌های سنی هستیم. موضوعی که از آغاز به کار در هیئت فوتبال استان کرمان همواره به آن توجه داشته‌ام و برای رسیدن به آن با همکاران‌مان در هیئت فوتبال استان برنامه‌ریزی کرده‌ایم. همچنین توجه به بخش با نوان نیز را می‌توان از دیگر عوامل کسب چنین موفقیت‌هایی دانست که جا دارد از همکاران هیئت فوتبال استان در امور بانوان تشکر ویژه داشته باشم. حضور خانم‌ها هستی فروزنده، فاطمه ستوده، مریم سروری، فاطمه رحمانی‌فرو زهره عرفانی که عضو تیم ملی فوتبال نونهالان بانوان کشور می‌باشند در تیم فوتسال دختران کرمان نشان‌دهنده آینده درخشان فرزندان دیار کریمان در آینده است.

 

دکتر علی قرایی

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است