یکشنبه, 28 بهمن 1397

 

قال الإمام علي (ع):

يارب ، يارب ، يارب ، قو على خدمتك جوارحي

حضرت على (ع) در فرازى از دعاى كميل عرضه مى دارند:

پروردگارا ، پروردگارا ، پروردگارا ،

اعضاء وجوارح مرا ، در راه خدمت به خودت، قوى ونيرومند گردان.


اخبار تصویری_new

درخشش تیم فوتبال ساحلی کرمان در اولین حضور کشوری چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 08 مرداد 1397 ساعت 19:27

درخشش تیم فوتبال ساحلی کرمان در اولین حضور کشوری

تیم فوتبال ساحلی کرمان که اولین دوره حضورش در رقابت‌های کشوری را تجربه می‌کرد، توانست با ثبت دو پیروزی و یک شکست به مرحله بعد این رقابت‌ها صعود کند.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان کرمان؛ تیم فوتبال ساحلی شهدای باقدرت کرمان، در مرحله گروهی و رده سنی امید با تیم‌های گلساپوش یزد، شهرداری بندرعباس و باهو دشتیاری چابهار هم گروه شد. امیدهای ساحلی کرمان با نتیجه 9 بر 7 تیم باهو دشتیاری چابهار را از پیش رو بردارند. شهدای باقدرت در بازی بعد برابر قهرمان کشور و میزبان رقابت‌ها صف‌آرایی کرد که با نتیجه هفت بر صفر مغلوب این تیم شد که از حضور چندین ملی‌پوش در ترکیب خود سود می‌برد. تیم کرمان در گام آخر مرحله گروهی توانست با تیجه 5 بر سه شهرداری بندعباس را شکست دهد و جواز صعود به مرحله بعد را کسب کند که تیم بندری نیز چند ملی‌پوش در ترکیب خود داشت. تیم کرمان در گروه سوم به میزبانی استان یزد به رقابت پرداخت و توانست به جمع هشت تیم برتر کشور صعود کند.

بازیکنان تیم ساحلی شهدای باقدرت کرمان عبارتند از علی‌اکبر مهدوی، امیرحسین بلوچ، آیت صالحی، میتن حاج‌اکبری، فرید عبداللهی، عباس گنویی‌زاده، بنیامین مومنی، سعید سلطانی‌نژاد، امین محمدی، محمد جابری و محمد محمدی. هدایت این تیم را نیز ماشاا... قاسم‌زاده برعهده داشت.

گفتنی است برای اولین بار در تاریخ هیئت فوتبال استان کرمان چنین تیمی به مسابقات کشوری اعزم شد که توانست خوب هم بدرخشد. این تیم در زمینی که با رایزنی دکتر قرایی، رئیس هیئت فوتبال استان با شهرداری کرمان آماده شده بود، تمرینات خود را انجام می‌داد و برای این مسابقات مهیا می‌شد.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است