سه شنبه, 25 تیر 1398

 

 

 


اخبار تصویری_new

مرضیه مومنی مقدم:توسعه وپیشرفت فوتسال وفوتبال بانوان راازحالت شعاری خارج کرده‌ایم چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 08 مرداد 1397 ساعت 19:14

نایب رئیس بانوان هیئت فوتبال استان کرمان :

توسعه و پیشرفت فوتسال و فوتبال بانوان را از حالت شعاری خارج کرده‌ایم/برگزاری دوره مربیگری سطح یک فوتسال بانوان ایران در شهربابک

نایب رئیس بانوان هیئت فوتبال استان کرمان گفت: توسعه و پیشرفت فوتسال و فوتبال بانوان را از حالت شعاری خارج کرده‌ایم و مدیریت هیئت فوتبال استان توجه ویژه‌ای به آموزش در بخش بانوان دارند.

مرضیه مومنی مقدم در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان کرمان در این خصوص اظهار داشت: دنیا امروز در تمامی زمینه‌ها در حال دگرگونی و پیشرفت است و می بینیم که علوم ورزشی، نوع تفکرات در فوتبال، نوع آموزش‌ها و تاکتیک‌ها پیوسته در حال تغییر و تحول است.

او افزود: به علم به این موضوع، در هیئت فوتبال استان برای رساندن دانش مربیان به سطوح بالا دوره‌های آموزشی و دانش افزایی را برگزار کردیم تا به اهداف آموزشی مدنظر خود که یکی از آنان توسعه، رشد و پیشرفت فوتبال و فوتسال بانوان است، دست یابیم.

مومنی‌مقدم با تشکر از دکتر علی قرایی، ریاست هیئت فوتبال استان به جهت توجه ویژه به بخش بانوان تصریح کرد: ما چندی پیش نیز یک دوره آموزشی دیگر در شهر کرمان با عنوان «کلاس فوتسال سطح یک ایران» برگزار کردیم.

او ادامه داد: دوره مربیگری سطح 1 فوتسال ایران بانوان در شهرستان شهربابک از تاریخ 1تا5مرداد ماه با تدریس خانم الهام فرهمند از مدرسین توانمند فدراسیون فوتبال برگزار شد.

مومنی مقدم این دوره آموزشی را یکی از دوره‌های باکیفیت برگزار شده توصیف و عنوان کرد: این دوره آموزشی در پژوهش سرای پویندگان شهربابک باحضور 32 شرکت‌کننده از شهرستان‌های یزد، انار، رفسنجان، دهج ، خاتون آباد و شهربابک برگزار شد.

او اضافه کرد: از آقای نیکونام، ریاست محترم هیئت فوتبال شهربابک، آقای کافی، آقای حسینی، خانم شریفیان و خانم کرمی جهت برگزاری این دوره کمال تشکر را دارم.

نایب رئیس بانوان هیئت فوتبال استان با بیان این که در برنامه‌های تدوین شده توسط کمیته آموزش و کمیته طرح‌و‌برنامه‌ریزی هیئت استان و هم چنین با توجه به تاکید فراوان دکتر قرایی بر دانش‌افزایی، آموزش اولویت اصلی ماست، گفت: هیئت فوتبال استان هنوز برنامه‌های آموزشی دیگری برای بانوان در دست اجرا دارد که با توجه به تقویم آموزشی تهیه شده پیش خواهیم رفت.

مومنی‌مقدم گفت: با برنامه‌هایی که برای بانوان چه در حوزه آموزش و چه در حوزه برگزاری لیگ و جام، مدیریت هیئت فوتبال استان نهایت تلاش خود را در این زمینه انجام داده تا تعادل بین فوتبال بانوان و آقایان وجود داشته باشد که این موضوع برای بانوان کرمانی از اهمیت زیادی برخوردار است.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است