یکشنبه, 28 بهمن 1397

 

قال الإمام علي (ع):

يارب ، يارب ، يارب ، قو على خدمتك جوارحي

حضرت على (ع) در فرازى از دعاى كميل عرضه مى دارند:

پروردگارا ، پروردگارا ، پروردگارا ،

اعضاء وجوارح مرا ، در راه خدمت به خودت، قوى ونيرومند گردان.


اخبار تصویری_new

شهربابک میزبان مربیان فوتسال بانوان ایران چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 04 مرداد 1397 ساعت 05:20

اولین دوره مربیگری سطح یک فوتسال بانوان ایران با حضور 23 شرکت کننده در شهربابک در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان کرمان به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان ، ابوالفضل نیکونام، رییس هیئت فوتبال شهربابک، یکی از سیاست ها و اهداف هیئت فوتبال شهربابک را مقوله ی آموزش دانست و گفت: در ادامه برگزاری دوره ها و کلاس های آموزشی مربیگری فوتبال و فوتسال که برای آقایان در شهربابک برگزار شد و استعداد بانوان استان کرمان در رشته های فوتبال و فوتسال، نیاز شهرستان به مربیان و بازیکنان خوب فوتسال و فوتبال بانوان نیز احساس می شد.

وی افزود: از پنج‌ ماه پیش با پیگیری و تلاش مجموعه هیئت فوتبال و رایزنی و تلاش کمیته آموزش استان و فدراسیون فوتبال کشور، مقدمات برگزاری این دوره فراهم شد که هم اکنون در حال برگزاریست.

نیکونام ابراز امیدواری کرد: در آینده ای نزدیک شاهد پیشرفت بانوان در رشته مذکور در شهرستان شهربابک باشیم.

وی با اشاره به اینکه دوره مربیگری فوتسال سطح یک بانوان ایران با حضور 23 شرکت کننده از شهرهای شهربابک، دهج، خاتون آباد، انار، یزد و رفسنجان برگزار می شود، تصریح کرد: این دوره از دیروز آغاز شده و به مدت 5 روز صبح و عصر در محل پژوهش سرای پویندگان شهربابک ادامه دارد.

نیکونام آموزش های تئوری و عملی فوتسال، فیزیولوژی بدن، داوری و اخلاق در مربیگری را از جمله مباحث این دوره عنوان کرد و یادآور شد: مدرس این دوره الهام فرهمند از مدرسان توانمند فدراسیون فوتبال کشور از شهر یزد است.

 

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است