سه شنبه, 25 تیر 1398

 

 

 


اخبار تصویری_new

آیین اختتامیه کلاس فوتسال بانوان سطح یک ایران برگزار شد چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 19 تیر 1397 ساعت 21:01

آیین اختتامیه کلاس فوتسال بانوان سطح یک ایران امروز (شنبه) با حضور دکتر قرایی رییس هیات فوتبال استان کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان کرمان، دکتر قرایی در این آیین ضمن اظهار رضایت از برگزاری مطلوب این کلاس یادآور شد:از روز اولی که به عنوان رییس هیات فوتبال انتخاب شدم اولویت کاری ام را بانوان و رشته فوتسال اعلام کردم و خوشحالم در همین مدت دوماه خدمتم، تا کنون قدمهایی را برای بانوان برداشته ام.

رییس هیات فوتبال استان کرمان افزود:در سفری هفته گذشته ام به فدراسیون فوتبال طی جلساتی موفق شدم چند امتیاز برای شرکت در لیگ های کشوری بانوان را بگیرم .

وی ادامه داد: تاکنون علاوه بر این کلاس (کلاس سطح یک فوتسال بانوان) یک دوره دانش افرایی در سیرجان با مدرسی حسین شمس هم برای بانوان و هم آقایان برگزار کرده ایم.

رییس هیات فوتبال استان کرمان پشتیبانی  تیم دختران کویر کرمان توسط شرکت صنایع مس ایران را از جمله دستاوردهای مهم هیات فوتبال جدید استان کرمان ذکر کرد و گفت: با نظر مثبت مدیران صنایع مس،تیم فوتسال دختران کویر که در لیگ برتر ایران حضور دارد تحت پوشش  و نام مس کرمان در مسابقات شرکت خواهد کرد و امیدواریم از این فرصت پیش آمده نهایت استفاده را ببرند.

دکتر قرایی افزود،به تمام باشگاههای حاضر در رقابتهای لیگ برتر استان نیز تاکید کرده ام شرط حضورشان  در مسابقات، تشکیل تیم فوتسال بانوان است.

وی هدف از این کار را رونق فوتسال  بانوان در سطح استان ذکر نمود و خاطرنشان کرد: شما که امروز در این دوره شرکت کرده اید باید با پشتکار و افزودن بر دانش خود سکاندار همین تیمها شوید.

در پایان از مدرس دوره و برگزار کنندگان با هدای جوایزی تشکر و قدردانی شد و به شرکت کنندگان احکام شرکت در دوره اهدا گردید.

 

 

 

 

 

 

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است