یکشنبه, 28 بهمن 1397

 

قال الإمام علي (ع):

يارب ، يارب ، يارب ، قو على خدمتك جوارحي

حضرت على (ع) در فرازى از دعاى كميل عرضه مى دارند:

پروردگارا ، پروردگارا ، پروردگارا ،

اعضاء وجوارح مرا ، در راه خدمت به خودت، قوى ونيرومند گردان.


اخبار تصویری_new

دکتر قرایی: مس کرمان قدر تفکرات منطقی و خیرخواهانه حاج آقا توحیدی را بداند چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 11 تیر 1397 ساعت 19:04

دکتر قرایی، رییس هیات فوتبال استان کرمان:

مس  کرمان قدر تفکرات منطقی و خیرخواهانه حاج آقا توحیدی را که بعد از سالها بر ورزش شرکت صنایع ملی مس ایران حکمفرما شده را بداند و از این فرصت برای رسیدن به موفقیت نهایت بهره را ببرد.

اشاره

باتوجه به اینکه در روزهای اخیر بحث انتقال سهمیه مس نوین به شهربابک در صدر اخبار فوتبال استان قرار گرفته و بازیکنان این تیم چند مرحله به هیات فوتبال و همجنین به شورا شهر مراجعه کرده اند، و  امروز بعضی از سایتها از جلسه دکتر قرایی و حاج آقا توحیدی در کرمان در خصوص این مهم خبر داده اند برای شفافیت موضوع ، گفتگویی با دکتر قرایی انجام شد تا اصل ماجرا  برای اذهان عمومی روشن شود.

رییس هیات فوتبال استان در خصوص انتقال سهمیه مس نوین به شهر بابک گفت: نباید این امر از سوی  مردم خوب و خونگرم شهرهای شهربابک و کرمان این مقدار حساس شود و همچنین اهالی رسانه و هواداران نیز موضوع را بزرگ و تمام شده جلوه بدهند و بازیکنان مس نوین هم قضیه را به جاهای دیگر بکشند.

دکتر  قرایی در گفتگو با پایگاه اظلاع رسانی هیات فوتبال استان کرمان افزود: بنده امروز طبق رسم رفاقت برای عرض خیر مقدم و احوالپرسی خدمت سرور عزیزمان حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا توحیدی رسیدم که سمت و سوی گفتگویمان به سوی وضعیت فوتبال استان رفت و بنده از ایشان درخواست کردم بزرگواری بفرمایند هیئت فوتبال را در برقراری عدالت در مناطق محروم یاری نمایند.

وی ادامه داد: در خصوص وضعیت چمن مجموعه امام علی(ع) هم بحث و تبادل نظر شد و مقرر گردید پیمانکار با جدیت بیشتری کارهای تعویض چمن انجام دهد و برای اینکه بازیهای تیم مس از کرمان خارج نشود تا مهیا شدن زمین یکی دو بازی اول مس در زمین شهرداری کرمان برگزار شود.

دکتر قرایی اضافه کرد: از آنجایی که زمین شهرداری دارای نواقصی هست که فدراسیون امکان تایید آن را نمیدهد  از طرف حاج آقا ماموریت گرفتم که فردا در سازمان لیگ جلسه ای با آقای محمودزاده داشته باشم تا با شنیدن نقطه نظرات ایشان ضمن هماهنگی با آقای شهبازی ، نواقص و معایب اولیه زمین شهرداری را برطرف کنیم و مجوز بازی در این زمین را موقتی از سازمان لیگ اخذ کنیم.

متولی فوتبال استان کرمان ادامه داد: در این جلسه همچنین مقرر گردید مس کرمان از تیم فوتسال بانوان دختران کویر بانام مس در لیگ برتر حمایت کند و انشاالله با این حمایت مادی و معنوی ، دختران شایسته کرمانی مفتخر به نام مس در لیگ برتر بدرخشند و همانطور که بانوان کرمانی در فوتبال کشور بزرگی میکنند اینبار در فوتسال هم از اعتبار نام کرمان به نحو شایسته دفاع کنند.

رییس هیات فوتبال استان کرمان ادامه داد: در بین مذاکرات با حاج آقا توحیدی ، گریزی هم  به حاشیه های این روزهای فوتبال استان یعنی مسئله انتقال سهمیه مس نوین شد که ایشان گفتند، فایل صوتی من در شهربابک موجود است که من در جشن شهربابک گفتم برای این شهر دنبال خرید یک امتیاز لیگ دسته دوم هستیم ولی بعضی از آقایان پیشدستی کردند و بحث انتقال مس نوین را به شهربابک مطرح کردند و بعضیها هم به این موضوع پروبال داده وآنرا بزرگ جلوه دادند.

رییس هیات فوتبال استان کرمان، در قدردانی از حاج آقا توحیدی  تصریح کرد: ایشان با آن روحیه خیرخواهانه و آرامشی که در کلامشان دارند و طمأنینه که در وجودشان هست به انسان آرامش میدهد و قوت قلبی است و وجودشان نعمتی است برای ما که با حضور ایشان و تفکر منطقی و خیرخواهانه ای که دارند ، مس به روزهای خوب گذشته خود برگرد.

دکتر قرایی ادامه داد: الحمدالله حاج آقا توحیدی کلا" روحیاتشان با مسوولان گذشته مس بسیار فرق میکند و اصلا دوست ندارند مس مسبب حاشیه شود و دنبال این مهم هستند که این باشگاه در کمال آرامش بدون کوچکترین هیاهویی به سمت هدف خود یعنی ایجاد شور و نشاط در استان کرمان بواسطه موفقیت تیمهای ورزشی خود حرکت کند و اصلا بحث انتقال را جایی مطرح نکرده اند و فقط خرید امتیاز بود که این مهم را هم به بنده ماموریت داده اند تا در جلسه ای که فردا در فدراسیون با آقای تاج و آقای ساکت دارم مطرح کنم . و من هم نامه ای تنظیم کرده ام که به احترام مردم فهیم شهربابک و جوانان بااستعداد این شهر بنا به خواسته به حق خود و بر اساس زیرساختهایی که در شهربایک وجود دارد تیمی درخور شان و نام این شهرستان در لیگ دو داشته باشند.

وی اظهار امیدواری کرد: که ان شالله این مهم محقق گردد و دستور انتقال یک سهمیه لیگ دو به شهربابک اخذ گردد.

دکتر قرایی در پایان خاطرنشان کرد : لازم میدانم از لطف و بزرگواری حاج آقا توحیدی که تمام هم و غم خود را برای اعتلای نام ورزش مس گذاشته اند کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم که علی رغم همه مشکلات و تنگناهای موجود ، با آن نگاه مثبت و خیرخواهانه دنبال این هستند که ورزش مس به دور از هرگونه حواشی و هیجانات کاذب رسالت اجتماعی خود را در قبال مردم استان کرمان به نحو شایسته انجام دهد و با روحیه جهادی و متواضعانه ای که من در ایشان دیدم، دوست دارند مردم کرمان را با صعود تیمشان به لیگ برتر خوشحال تر از همیشه ببینند و در این راه با ایثارگری خود فرمودند از هیچ تلاشی برای رسیدن به این هدف دریغ نمی کنند و از همه هواداران و اهل رسانه و هیات فوتبال استان خواستند در این راه یار و یاورشان باشند.

رییس هیات فوتبال استان کرمان ادامه داد: بنده در همینجا اعلام میکنم باید باشگاه مس کرمان از وجود چنین تفکر منطقی،صادق بودن وخیرخواهانه ای که بعد از سالها بر ورزش شرکت ملی صنایع مس ایران حاکم شده نهایت بهره را ببرد و با اتحاد همه نیروها در کنار صبوری هواداران ، کمک کنیم مس به لیاقتی که دارد دست یابد و بعد از سالها لبخند را برلبان خشکیده مردم کرمان بنشاند.

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است