یکشنبه, 28 بهمن 1397

 

قال الإمام علي (ع):

يارب ، يارب ، يارب ، قو على خدمتك جوارحي

حضرت على (ع) در فرازى از دعاى كميل عرضه مى دارند:

پروردگارا ، پروردگارا ، پروردگارا ،

اعضاء وجوارح مرا ، در راه خدمت به خودت، قوى ونيرومند گردان.


اخبار تصویری_new

دکتر قرایی:به صعود نوجوانان اناری به دور بعد رقابت‌های فوتبال خوش‌بین هستم چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 07 تیر 1397 ساعت 23:17

دکتر قرایی در بازدید سرزده از تمرینات تیم فوتسال نوجوانان المهدی انار:

یک تیم قدرتمند از استان کرمان در لیگ برتر فوتسال کشور خواهیم داشت/به صعود نوجوانان اناری به دور بعد رقابت‌های فوتبال خوش‌بین هستم

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان گفت: سعی داریم با یک برنامه هدفمند طی یک دوره ۴ ساله و شاید کمتر یک تیم قدرتمند از استان کرمان در لیگ برتر فوتسال ایران داشته باشیم.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان کرمان؛ دکتر علی قرایی در یک بازدید سرزده از تمرینات تیم فوتسال نوجوانان المهدی انار که قهرمان استان و نماینده استان در زیرگروه لیگ یک کشوری است، اظهار داشت: بسیار خوشحالم از اینکه خداوند توفیق داد امروز به انار بیایم و از نزدیک شما را ببینم.
وی ادامه داد: شما شایسته بهترین امکانات هستید. همین‌که در شهر انار باتوجه به این همه محدودیت‌ها در استان مقام اول را کسب کردید، خودش یک پیروزی است و بنده در چشمان شما و گام‌های استوارتان می‌بینم که می‌روید و با دست پر از این مسابقات برمی‌گردید و باعث خوشحالی ما و سرفرازی خانواده‌های خودتان خواهید شد.
دکتر قرایی افزود: بنده هم به شما قول می‌دهم در صورت پیروزی و صعود به لیگ یک پاداشی در خور شان شما عزیزان از طرف هیئت فوتبال استان طی یک جشن باشکوهی اهدا خواهد شود.

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان اضافه کرد: این دوره مدیریت جدید هیئت فوتبال استان با توجه به پتانسیل فوق‌العاده بازیکنان کرمانی، تکنیک منحصر به فردشان و وجود سالن‌های مناسب نگاه ویژه‌ای به فوتسال دارد.

دکتر قرایی تصریح کرد: به دلیل همین نگه ویژه به فوتسال، از آقای رضا یوسفی سرمربی تیم ملی خواهش کردیم مسئولیت فوتسال هیئت استان را بپذیرد تا در کنار همکارانی که معرفی کرده با یک برنامه هدفمند طی یک دوره ۴ ساله و شاید کمتر یک تیم قدر از کرمان در لیگ برتر فوتسال ایران داشته باشیم.

وی ادامه داد: من در وجودتان می‌بینم اگر با همین همت و جدیت تلاش کنید از بین شماها در تیم استفاده خواهد شد. پس تلاش کنید و در راهی که در پیش گرفته‌اید به صورت جدی و حرفه‌ای تمرین کنید تا به جاهای خوب برسید.

سرمربی تیم پس از دکتر قرای توضیحات فنی در مورد نحوه تمرینات تیم داد.

سرپرست تیم هم پس از صحبت‌های سرمربی ضمن ابراز خوشحالی از حضور رییس هیئت فوتبال استان در تمرینات تیم نوجوانان انار ،این اقدام را برای خود و بازیکنان غیرقابل باور دانست و گفت: ۱۴ سال در کنار فوتبال انار در رده های مختلف سنی سرپرستی کردم و این برای اولین بار در طی این ۱۴ سال است می‌بینم رییس هیئت فوتبال استان بر سر تمرینات یا مسابقات ما حضور می‌یابد و از این بابت از دکتر قرایی و هیئت همراه کمال تشکر و قدردانی را دارم.

گفتنی است در پایان دکتر قرایی برای لحظاتی از بازیکنان خواست در قالب دو تیم بازی کنند و دقایقی از بازی آنها را تماشا کرد و در انتها از بازیکنان خواهش کرد در کنار هم عکسی را به یادگار ثبت کنند و بازیکنان که از حضور رئیس هیئت استان شگفت‌زده و خشنود بودند در کنار دکتر قرایی حضور یافتند.

لازم به ذکر است تیم فوتسال نوجوانان المهدی انار باید از ۱۷ تیرماه در زابل به مصاف حریفان قدر خود برود.

 

 

 

 

 

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است