پنجشنبه, 30 خرداد 1398

 

حضرت محمد (ص):

لا ینال شفاعتی من اخر الصلوة بعد وقتها


کسی که نماز را از وقتش تأخیر بیندازد،

(فردای قیامت) به شفاعت من نخواهدرسید.

 

 

 


اخبار تصویری_new

گزارش سفر یک روزه رییس و شماری از اعضای هیات فوتبال استان به شهرستان انار چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 06 تیر 1397 ساعت 23:45

دکتر قرایی ، رییس و شماری از اعضای هیات فوتبال استان کرمان صبح امروز (چهارشنبه) جهت بازدید از امکانات ورزشی فوتبال و آشنایی با مشکلات فوتبال انار وارد این شهرستان شدند.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان کرمان، ایشان بعد از حضور بر سر مزار شهدای انار و تجدید بیعت با آرمانهای شهدا در این شهرستان و همچنین جلسه با رییس اداره ورزش و جوانان ، از تنها زمین چمن طبیعی انار و ساختمان جدید هیات فوتبال شهرستان انار بازدید کردند.

در این بازدید ، نواقص تجهیرات و ساختار هیات توسط آقای تاج الدینی مشاور رییس هیات و رییس کمیته توسعه و برنامه ریزی هیات فوتبال استان بررسی و مواردی آموزش داده شد.

دیدار با امام جمعه محترم انار از دیگر برنامه های این سفر بود.

امام جمعه محترم شهرستان ضمن خوش آمدگویی به اعضای هیات فوتبال ، درخواست داشتند انار را مشابه شهرستانهای کم برخوردار از نظر امکانات ورزشی بدانند و نگاه ویژه ای به این شهرستان داشته باشند.

دکتر قرایی نیز ضمن تشکر از میهمان نوازی امام جمعه محترم و ابراز خوشحالی از این دیدار،پتانسیل شهرستان زرند را در رشته های ورزشی فوتبال و خصوصا فوتسال بالا ارزیابی کرد و گفت: با همدلی و اتحادی که بین مسئولین این شهر با محوریت امام جمعه محترم که الحمدالله با صحبتهایتان مشخص شده علاقمند به فوتبال هستید کار را برای رییس هیات فوتبال انار راحت خواهد کرد و با استفاده از ظرفیت خیرین در این منطقه میتوان بر مشکلات فائق آمد.

رییس هیات فوتبال استان نقش امام جمعه را بزرگ ارزیابی کرد ادامه داد: از ایشان خواهش میکنیم در تریبون نماز جمعه،خیرین را به ساختن فضاهای ورزشی در شهرستان ترغیب نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان ، دکتر قرایی و هیات همراه در ادامه سفر یکروزه به انار در جلسه ای در فرمانداری این شهرستان حاضر شدند .

در این جلسه، در خصوص زیرساختها و مصوباتی که وزیر ورزش در سفر سال گذشته به این شهرستان داشته بحث و تبادل نظر شد. و مقرر گردید در جلسه ای که در روزهای آینده هیات فوتبال با مجمع نمایندگان استان دارد این موضوع مطرح و پیگیر مصوبات سفر وزیر ورزش و جوانان شوند.

در ادامه سفر دکتر قرایی و همراهان در مراسم باشکوهی که برای تجلیل از فوتبالیستهای نوجوان و قهرمان باشگاههای این شهر و قهرمان جام رمضان برپا شده بود شرکت کردند.

رییس هیات فوتبال استان کرمان در این مراسم به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت: از روز اول کار مدیریت جدید هیات فوتبال استان کرمان ، نگاه به شهرستانها در اولویت کار بوده است.

دکتر قرایی افزود:بنده در این مدت یکماه کار تا کنون به ۱۱ شهرستان استان سفر کرده ام تا از نزدیک بامشکلات آنها آشنا شوم.

وی ادامه داد: یک کارگروه تخصصی عارضه یابی متشکل از نخبگان استان تشکیل داده ایم تا طی جلسات کارشناسی با در نظر گرفتن همه جهات مشکلات را استخراج کنیم .

رییس هیات فوتبال استان تصریح کرد: در این کارگروه بر اساس شرایط مکانی و پهناور بودن استان،استان را به چهار منطقه تقسیم کردیم تا نخواهیم نسخه یکسانی برای همه بپیچیم و راهکارها را براساس شرایط موجود هر شهر طراحی و پیاده نماییم .

وی افزود: خوشبختانه شهرستان انار یک نماینده فعال و خوش فکر و تحصیل کرده در این کارگروه دارد.

دکتر قرایی ضمن تقدیر از تیم نوجوانان فوتسال انار که در کنار همه محدودیتها قهرمان استان شده است و برای ایشان در بازیهای زیرگروه لیگ یک که در زابل برگزار می شود آرزوی موفقیت کرد و افزود: انشاالله یکماه آینده جشن قهرمانی این تیم را در همین سالن برگزار کنیم .

دکتر قرایی در ادامه سخنرانی خود رو به امام جمعه شهرستان انار کرد و از ایشان خواهش کرد با توجه به پتانسیل مالی خوب و خیرین این منطقه ایشان را ترغیب نماید در عرصه ساخت سالنهای وررشی پیشقدم شوند.

رییس هیات فوتبال استان کرمان ادامه داد: وقف کردن فقط ساخت مدرسه و مسجد و بیمارستان نیست و با احداث یک مجموعه ورزشی ، میتوان از آسیبهای اجتماعی که در کمین نوجوانان و جوانان است پیشگیری کرد.

دکتر قرایی در ادامه سخنرانی خود به بحث فوتبال بانوان ورود کرد و از ریاست هیات فوتبال انار و ربیس اداره وررش و جوانان این شهرستان خواست توجه ویژه ای به ورزش بانوان داشته باشند و با تشکیل تیم فوتسال بانوان در رشد و توسعه ورزش بانوان و سالم سازی کانون خانواده کمک کنند.

در پایان دکتر قرایی از جامعه داوری ا شهرستان انار یاد کرد و از زحمات آقای امید جدیدی داور ملی این شهر تقدیر و تشکر کرد.

رییس هیات فوتبال استان گفت: آقای جدیدی خلاء ارتباط داوری استان را با کمیته داوران را پوشانده است و ایشان میتواند از لحاظ فنی و اخلاقی الگوی خوبی برای جوانان اناری باشد.

در پایان جوایز و کاپ های قهرمانی به تیمها اهدا شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است