پنجشنبه, 02 اسفند 1397

 

قال الإمام علي (ع):

يارب ، يارب ، يارب ، قو على خدمتك جوارحي

حضرت على (ع) در فرازى از دعاى كميل عرضه مى دارند:

پروردگارا ، پروردگارا ، پروردگارا ،

اعضاء وجوارح مرا ، در راه خدمت به خودت، قوى ونيرومند گردان.


اخبار تصویری_new

آیین تودیع و معارفه شماری از اعضای هیات فوتبال برگزار شد چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 05 تیر 1397 ساعت 22:22

در راستای شعار اخلاق گرایی ریاست جدید هیئت فوتبال استان، عصر امروز(سه شنبه) طی نشستی از زحمات نایب رییس بانوان و روسای کمیته های آموزش،فوتسال ،انظباطی،جوانان و پایه،سابق هیات تقدیر بعمل آمد

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان کرمان، در این نشست صمیمانه ، رییس هیات فوتبال استان کرمان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات این عزیزان گفت: جز لاینفک هرگونه مدیریت جدید تغییرات در تفکرات و متناسب با آن نفرات میباشد و اگر نگاه حرفه ای به این موضوع داشته باشیم به راحتی میپذیریم برای بروز تفکرات جدید نیاز به تغییرات میباشد.

دکتر قرایی افزود: انشاالله با نگاه به آینده و جوانگرایی و اعتقاد به مدیریت سیستمی این تغییرات منتج به نتیجه مطلوب گردد.

وی ادامه داد: این بدان معنا نیست که قبلیها ضعیف کار کردند و یا کم کاری صورت گرفته، به هیچ عنوان این نگاه بنده نیست و نیت فقط استفاده از تفکرات جدید و خلاقانه در بدنه هیات است.

او گفت: اگرچه ممکن است با بعضی از انتخابهای جدیدمان اختلاف سلیقه داشته باشیم اما در هدف و رسیدن به هدف نگاهمان یکسان است و سعی شده است که شایسته سالاری را جایگزین رفاقت بازی و باندبازی کنیم.

رییس هیات فوتبال استان تصریح کرد: اصلا قصد هم نداریم از شما خداحافظی کنیم و خواهش میکنیم همچنان به عنوان مشاور در کنار کمیته های خود باشید.

دکتر قرایی این جلسه را به یک مسابقه دو امدادی تشبیه کرد و گفت: مسیری را شما شروع کردید و هم اکنون چوب را به نفر بعدی سپردید و نفر جدید باید با یک شتاب بیشتری به سمت خط پایان که همان موفقیت است گام بردارد و هرچه به خط پایان نزدیک میشویم شتاب ماهم باید بیشتر شود تا با قدرت و سرعت بهتری زودتر از خط پایان عبور نماییم.

رییس هیات فوتبال استان کرمان رو به روسای جدید کمیته های هیئت کرده و گفت: این سمتی که از امروز به دست شما سپرده میشود امانتی است در دست شما،و طوری عمل کنید که بعد از مدتی که مورد آزمون نگاه مردم قرار گرفتید وجدان راحت داشته باشید که هرچه در توانتان بوده خرج کرده اید و شرمنده جوانان و اهاای فوتبال این استان نشوید

وی ادامه داد: توصیه میکنم روسای جدید کمیته ها از مشاوره روسای سابق نهایت استفاده را ببرند .

او افزود: آفت مدیریت ما این است که هر کس آمده خواسته مجددا از صفر شروع کند و از تجارب قبلیها استفاده نبرده و من همینجا از قول همکارانم اعلام میکنم به هیچ عنوان قصد نداریم از سر خط شروع کنیم و ما ادامه دهنده راه اقدامات و برنامه های موفق قبلیها هستیم و سعی میکنیم با گرفتن مشاوره از اهالی فن تهدیدها را تبدیل به فرصت کنیم و نقاط قوت قبلی را تقویت و نقاط ضعف را با خرد جمعی و کار گروهی و سیستماتیک از بین ببریم.

گفتنی است در پایان مراسم با اهدای لوح تقدیر از روسای قبلی تشکر بعمل آمد و طی احکامی روسای جدید معرفی شدند.

طی این احکام سرکار خانم مومنی مقدم به عنوان سرپرست نایب رییسی بانوان،آقایان رضا یوسفی به عنوان مشاور عالی ریاست و رییس سازمان فوتسال

آقای کدخدازاده بعنوان رییس کمیته فوتسال ، آقای ربیعی بعنوان رییس دپارتمان فوتسال  و آقایان صانعی و بختیاری به عنوان همکاران ایشان در کمیته و دپارتمان فوتسال معرفی شدند.

سرهنگ ابراهیمی رییس کمیته انظباطی، دکتر مداحی ریاست کمیته پزشکی، آقای منصور زندوکیلی رییس کمیته مارکتینگ و بازاریابی احکام خود را از دست ریاست هیئت فوتبال دریافت نمودند.

همچنین به دلیل داشتن تعامل هیات فوتبال با آموزش و پرورش آقای میرزاحسینی(معاونت تربیت بدنی آموزش و پرورش)به عنوان رییس کمیته جوانان و پایه و آقایان محمد کهندل و گرامی بعنوان اعضای کمیته جوانان و پایه معرفی شدند.

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است