پنجشنبه, 02 اسفند 1397

 

قال الإمام علي (ع):

يارب ، يارب ، يارب ، قو على خدمتك جوارحي

حضرت على (ع) در فرازى از دعاى كميل عرضه مى دارند:

پروردگارا ، پروردگارا ، پروردگارا ،

اعضاء وجوارح مرا ، در راه خدمت به خودت، قوى ونيرومند گردان.


اخبار تصویری_new

دکتر قرایی: از باشگاه‌های بازیکن‌ساز با تمام قدرت حمایت می‌کنیم چاپ فرستادن به ایمیل
جمعه, 01 تیر 1397 ساعت 22:09

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان: از باشگاه‌های بازیکن‌ساز با تمام قدرت حمایت می‌کنیم

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان گفت: رویکرد مدیریت جدید هیئت فوتبال استان احیای باشگاههای درون شهرستانی و حمایت همه جانبه از باشگاههای بازیکن ساز همچون باشگاه شاهین کرمان است

به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ دکتر علی قرایی در جشن باشگاه شاهین کرمان ضمن ابراز خوشحالی از حضور در این جشن در کنار خردسالان و نوجوانان و جوانان این باشگاه که با خانواده در این جشن حاضر بودند، اظهار داشت: در راه حمایت از باشگاه‌بازیکن‌ساز با تمام توان طی برنامه‌ریزی‌هایی که در حال ثبت و جمع‌بندی هستند، بنا داریم با انجام و راه اندازی مسابقات درون شهرستانی باشگاه‌ها را در شهرستان‌ها فعال کنیم.

وی افزود: با فعال شدن باشگاه‌ها جهت شرکت در لیگ‌های درن شهرستانی، با شرکت بیشتر بازیکنان از مناطق در این بازی‌ها استعدادهای بیشتری شکوفا می‌شود.

گفتنی است در قسمتی از جشن، باشگاه شاهین به صورت نمادین با یک بازیکن مستعد اهل شهداد قراردادی منعقد نمود که دکتر قرایی ضمن تفقد و احترام به این بازیکن خردسال هزینه البسه ورزشی یکسال این بازیکن مستعد را متقبل شد که مورد تحسین حضار قرار گرفت.

لازم به ذکر است این برنامه با حضور خانواده بازیکنان باشگاه شاهین و آقایان بهرامی و میرحسینی از اعضای شورای شهر کرمان برگزار شد.

 

 

 

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است