شنبه, 03 فروردین 1398

یا مقلّب القلوب و الابصار    یا مدبّر اللّیل و النّهار

یا محوّل الحول و الاحوال    حوّل حالنا الی احسن الحال

سال «رونق تولید»

مبارک باد


 اخبار تصویری_new

رییس هیات فوتبال شهرستان نرماشیر معرفی شد چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 31 خرداد 1397 ساعت 09:49

طی آیینی در فرمانداری نرماشیر با حضور مسئولین محلی و طی حکمی آقای هادی قلعه خانی از فوتبالیستهای قدیمی نرماشیر به عنوان رییس هیات فوتبال این شهرستان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان کرمان، در حاشیه این مراسم ، حاضرین از نبود امکانات اولیه فوتبال و حتی در اختیار نداشتن یک زمین فوتبال در این شهرستان اظهار گلایه کردند.

رییس هیات فوتبال استان کرمان  طی سخنانی در این آیین گفت: تا زمانی مسئولین ما نخواهند و آستین همت را بالا نزنند و پیگیر رفع مشکلات نباشند مشکلی در این منطقه حل نخواهد شد.

دکتر قرایی افزود: با توجه به کارخانجات  مدیران خودرو و کرمان خودرو نباید جوانان نرماشیری از عدم وجود  حتی یک زمین فوتبال در این شهرستان محروم باشند.

متولی فوتبال استان کرمان خاطرنشان کرد: علی رغم اینکه تهیه امکانات از قبیل زمین به عهده هیات فوتبال استان نیست و وظیفه هیات فوتبال کمک به توسعه فوتبال در استان با برگزاری مسابقات منظم و نظارت بر برگزاری مسابقات عادلانه در استان هست اما بنده مدیری نیستم که پشت میز نشین باشم و بیشتر از وظیفه ام برای شما میجنگم و پا را فراتر برمیدارم و برای حل مشکلات سخت افزاری شما با مسئولین استانی و نمایندگان رایزنی میکنم که حداقل مشکل زمین فوتبال این شهرستان به زودی حل شود.

دکتر قرایی همچنین ضمن قدردانی از پتانسیلهای منطقه نرماشیر مثل احمد حسن زاده و علیرضا آرتا که هم اکنون در اردوهای تیم ملی امید ایران حضور دارد ، یادآور شد: فوتبال استان از بی عدالتی در توزیع امکانات ورزشی خصوصا فوتبال رنج میبرد و علی رغم اینکه سه تیم لیگ یکی ما از امکانات مالی مناسبی برخوردار هستند ولی متاسفانه در جنوب و شرق استان محرومیت مطلق امکانات ورزشی را شاهد هستیم که انشاالله با اقداماتی که در حال انجام داریم سعی بر این است که باکمک مسئولین این سه باشگاه را مجاب نماییم در این مناطق سرمایه گذاری کنند.

او گفت: این یک بازی برد برد برای هر دو طرف است و بعدا میتوانند از این سرمایه گذاری بازیکنان خوبی را برای تیمهای خود از استعدادهای این مناطق کشف نمایند.

دکتر قرایی اظهار داشت : با کمک دکتر پورابراهیمی و هماهنگی دکتر زاهدی و آقای حسن پور و آقای بختیاری(نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی) مقرر گردیده در هفته های آینده جلسه ای در مجمع نمایندگان استان و هیات فوتبال استان با حضور مدیران ارشد مس و گل گهر برگزار گردد و راهکار توسعه فوتبال در استان به صورت عادلانه مورد بحث قرار گیرد تا شاهد باشیم با کمک و امکانات ایشان ، فوتبال را در مناطق محروم استان رونق بدهیم.

دکتر قرایی در ادامه سخنان حود ،به  رییس اداره ورزش و جوانان نرماشیر و ریاست جدید هیات فوتبال این شهرستان پیشنهاد داد باتوجه به اقلیم هوایی و وجود شنهای روان روی رشته ورزشی فوتبال ساحلی سرمایه گذاری کنند.

وی گفت: هیات فوتبال استان کرمان حمایت همه جانبه  خود را برای توسعه این رشته ورزشی در این شهرستان  را اعلام می کند.

 

 

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است